Styczeń 2016

Fundacja Rosa

Fundacja Rosa powstała w 2004 roku. Od tego czasu aktywnie działa w Polsce jako organizacja pożytku publicznego. Fundusze, które otrzymuje w ramach corocznej akcji przekazywania 1% podatków na cele charytatywne, przeznacza na wspomaganie potrzebujących – szczególnie dzieci i młodzieży – w dwóch obszarach: zdrowia i edukacji. We wrześniu 2011 roku Fundacja Rosa dołączyła do grona organizacji zrzeszonych w Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych.

Miejskie Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu

Istotą naszego działania - misją Miejskiego Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu - jest świadczenie usług opiekuńczych i bytowych w formie całodobowej lub dziennej - zaspokajanie potrzeb mieszkańców Wrocławia, którzy w szczególności ze względu na wiek, stan zdrowia nie są w stanie funkcjonować samodzielnie, a rodzina lub inne osoby nie mogą udzielić im wsparcia. 

Projekt "Wspieram Wrocław". Sposób na nieprzeciętną karierę!

Pracujący na cały etat Polak spędza ponad 70 tysięcy godzin w miejscu zatrudnienia, co odpowiada okresowi ponad 8 lat nieprzerwanego, całodobowego wykonywania swojego zawodu. Dla jednych ten fakt pozostanie obojętny lub okaże się ciekawy, inni odczytają go jak wyrok. Może nadszedł czas na zmiany? Odpowiedzi na to oraz na wiele innych pytań, dotyczących swojego rozwoju zawodowego szukali uczestnicy projektu "Wspieram Wrocław", którzy 12 stycznia 2016 wzięli udział w szkoleniu "Rozwijaj swoją karierę".

Klub Środowiskowy POZYTYWKA

Klub Środowiskowy POZYTYWKA powstał z potrzeby znalezienia miejsca w którym dzieci i młodzież z Zespołem Downa i nie tylko,po skończonych zajęciach szkolnych mogłyby spotkać się ze swoimi rówieśnikami i wspólnie spędzić ciekawie czas.
To wyjątkowe miejsce.
Niepowtarzalny klimat tworzą sami uczestnicy , którzy zawsze i szczerze i radośnie witają się z każdym już na wstępie. Miejsce to nie byłoby tym samym bez cudownych i zaangażowanych rodziców .

Strony