Marzec 2016

XXI Targi Pracy na Uniwersytecie Ekonomicznym

Dnia 16.03.2016 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbyły się XXI Targi Pracy. Miejskie Centrum Wolontariatu również zaznaczyło swoją obecność na terenie kampusu uniwersyteckiego. Pracownicy i wolontariusze dystrybuowali wśród odwiedzających, materiały informacyjne o najbardziej aktualnych propozycjach wolontariatu we Wrocławiu. Wszystkim uczestnikom życzymy znalezienia satysfakcjonującej pracy lub stażu. W wolnej czasie zachęcamy do angażowania się w wolontariat. 

Fundacja LUDZKA SPRAWA

Naszym zamiarem było stworzenie gazety przyjaciela. Naszym celem, pomoc tym wszystkim, którzy nie radzą sobie w życiu. Naszym zadaniem, zrobienie takiego pisma, które byłoby zarówno informatorem, jak i platformą dyskusyjną na temat różnych ludzkich spraw. Naszym marzeniem, ciepły i bezpośredni kontakt z Czytelnikami.

Wolontariat - a czemu nie?

O “Wspieram Wrocław” dowiedziałam się poprzez wieczorne wydanie regionalnych faktów. Siedząc i zastanawiając się nad rutyną, która niespodziewanie wdarła się do mojego życia, pomyślałam, że to najlepsza okazja do zmiany! Może moje miasto potrzebuje właśnie mnie?