Październik 2016

Accelerate Your career today!

Are you a fresh graduate on a job market? Do you already have a job but you are looking for new opportunities? Join us during an interactive career workshop to listen to success stories of HPE professionals who will share their tips & tricks on how to manage Your career. During the workshop we will discuss how to plan the career, how to achieve settled goals and how to adjust Your plan in a volatile environment.

trenerzy: Alicja Dworowska, Nina Hamernik-Pietka, Anna Starosta, Priya Lakshmi
firma: Hewlett Packard Enterprise

termin: 
07.12.2016 14:00 - 15:30
koszt: 
bezpłatne

Zespół Szkół nr 11

W skład Zespołu Szkół nr 11 wchodzą dwie szkoły Szkoła Podstawowa nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kaczmarka oraz Gimnazjum Integracyjne nr 50 im Jana Kaczmarka.

Zapraszamy do współpracy osoby, które chcą pomagać dzieciom w nauce, odrabianiu zadań domowych, rozwijaniu uzdolnień i pokonywaniu trudności.

Laboratorium Inspiracji

Laboratorium Inspiracji to ogólnopolski projekt skupiających ludzi, którzy wierzą w to, że MŁODZIEŻ JEST NIEZWYKŁA. Z racji, że lubimy działać poza schematami, stworzyliśmy projekt oparty na idei samozarządzania, który stawia na nieustanną współpracę ze szkołą i wychowawcą, a przede wszystkim z uczniem.

Od problemu do rozwiązania – szkolenie z kreatywności

“Nie istnieje coś takiego jak zły pomysł – natomiast zawsze istnieje pomysł lepszy” twierdził Dr Sam Micklus, twórca programu rozwoju kreatywności ODYSEJA UMYSŁU. Na warsztacie będziesz miał/a okazję zrozumieć problem, stworzyć wiele rozwiązań a następnie je ocenić.
Podczas szkolenia poznasz trzy techniki, które pomogą ci być bardziej kreatywnym
i wesprzeć twoją wyobraźnię. To będzie wartościowy czas pełen zabawy.

firma: Hewlett Packard Enterprise
trener: Kamila Lachowicz

termin: 
05.12.2016 10:00 - 13:00
koszt: 
bezpłatne

UKS Sprint Wrocław

Showdown powstał w 1960 r. Wymyślił go niewidomy Kanadyjczyk, Joe Lewis. Przy opracowaniu zasad gry pomagał mu Patrick York – niewidomy kanadyjski lekkoatleta. Gra ta zdobyła rozgłos i międzynarodowy sukces podczas olimpiady w Arnhem w 1980 r., gdzie grano w nią rekreacyjnie. Później gościła na wielu olimpiadach i międzynarodowych zawodach. Obecnie znana jest na wszystkich kontynentach.

Praktyczny poradnik wypełniania PITa

INFORMUJEMY, ŻE ZE WZGLĘDU NA ZBYT MAŁĄ ILOŚĆ CHĘTNYCH SZKOLENIE ZOSTAŁO ODWOŁANE.

Pokażemy w jaki sposób samodzielnie sporządzić deklarację roczną PIT-37 i PIT-36, zaprezentujemy ujęcie w deklaracji najczęstszych źródeł dochodu i stosowanych odliczeń. Ponadto warsztaty przewidują część interaktywną – razem z uczestnikami będziemy starali się rozwiązać problemy związane z wypełnieniem deklaracji zgłaszane przez uczestników warsztatu.

termin: 
29.11.2016 10:00 - 13:00
koszt: 
bezpłatne

Strony