Grudzień 2016

Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży św. Jadwigi

Jesteśmy placówką dla dzieci w wieku szkolnym, dla których oferujemy wiele zajęć bezpłatnych codziennie od 15 do 19. Szukamy osób chętnych do odrabiania lekcji (lekcje odrabiamy codziennie od 15 do 16) i pomocy przy organizacji różnego rodzaju wydarzeń, m. in. podczas festynu. Bardzo chętnie nawiążemy współpracę z osobami, dla których Psie Pole to nie koniec świata i które chcą aktywnie spędzić czas :)

Zapraszamy do obejrzenia naszej strony na fb: https://www.facebook.com/dzieciwparafii/

Kandydaci na prezenterów

"Warsztat z prowadzenia prezentacji" poprowadziła trenerka od wielu już lat zajmująca się szkoleniem z prezentowania treści przed publicznością. Warsztaty dostarczyły sporo wiedzy merytorycznej, jednak ich sercem była prezentacja  każdego uczestnika nagrywana, a potem odtwarzana.

Pasje i biznesy - początek przygody

Pierwszą część szkolenia "Zamień pasję na biznes" poprowadził Krzysztof Dzioba, radca prawny i coach. Wspólnie zastanawialiśmy się czym jest pasja i roztoczyliśmy wizję jak będzie, gdy już uda nam się na naszej pasji zarabiać. Szukaliśmy naszych mocnych stron oraz staraliśmy się scharakteryzować potencjalnego klienta.

Strony