luty 2017

Bieg Firmowy

Zapraszamy do zespołu wolontariackiego wyjątkowej, piątej - jubileuszowej edycji Biegu Firmowego! Impreza odbędzie się 20 maja 2017 i jej sukces uzależniony jest od osób takich, jak Ty - chcących aktywnie wykorzystać wolny czas, nauczyć się czegoś nowego, poznać setkę nowych osób :)

Co możesz zyskać?
Doświadczenie w brażny eventowej,
Zobaczysz od środka, jak wygląda praca przy dużych wydarzeniach sportowych,
Rozwiniesz swoje umiejętności i kompetencje
Sprawdzisz się w nowej roli

Klub Seniora LUDWISIA z opieką pielęgniarską, wyżywieniem, rehabilitacją i terapiami zajęciowymi

Dzienny dom seniora o nazwie Klub Seniora LUDWISIA, zlokalizowany jest na ulicy Skrzydlatej we Wrocławiu, na cichym i spokojnym osiedlu Gądów Mały (dzielnica Fabryczna).
Nasz Klub zapewnia:
- opiekę pielęgniarską w godzinach 7.00-17.00 (od poniedziałku do piątku),
- wyżywienie (śniadania, obiady),
- rehabilitację (ćwiczenia wzmacniające kondycję fizyczną, masaże, spacery)
- zajęcia terapeutyczne (np.: terapia funkcji poznawczych, biblioterapia, arteterapia, kulinoterapia),

Stowarzyszenie Semper Avanti

Stowarzyszenie Semper Avanti powstało w 2001 r. Początkowo byliśmy grupą młodych ludzi szukającą sposobu na poznanie rówieśników z innych krajów, promowanie tolerancji i zrozumienia. Podczas trwania naszej przygody – zdobywając doświadczenie, poznając potrzeby i pragnienia otaczających nas ludzi – ewoluowaliśmy. Poszerzyliśmy zakres działań, współpracujemy z wieloma organizacjami pozarządowymi na całym świecie, jednak w centrum naszej uwagi i naszych działań pozostały problemy polskiej młodzieży.
Dziś nasze działania podzielone są na trzy segmenty:

Towarzystwo Nasz Dom Port Wrocław

Towarzystwo Nasz Dom jest organizacją pozarządową zajmująca się problematyką społeczną od ponad 25 lat w Polsce. Od tego roku poszerzyło swoją działalność i otworzyło Punkt Poradnictwa Rodzinnego Port Wrocław we Wrocławiu, który na celu poprawę relacji i jakości życia osób/par/rodzin , które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Obecnie szukamy do współpracy wolontariuszy z wykształceniem prawniczym.