Listopad 2017

7. Miejskie Dni Wolontariatu

Od 6 do 24 listopada odbywać się będą 7. Miejskie Dni Wolontariatu – wydarzenie realizowane w wyniku współpracy WCRS i podmiotów biznesu odpowiedzialnego społecznie. W ramach działań wolontariatu pracowniczego przygotowana została oferta bezpłatnych szkoleń, z których mogą skorzystać wszyscy mieszkańcy Wrocławia. Swoimi umiejętnościami i doświadczeniem pracy w międzynarodowym środowisku podzielą się pracownicy firm: EY Global Delivery Services PolandHewlett Packard Enterprise oraz NewVoiceMedia.

Zostań wolontariuszem na w II Kongresie „Kultura Wartości-Wartość Kultury”

Centrum Historii Zajezdnia staje się po raz kolejny miejscem ważnego społecznego spotkania. Zapraszamy, by wziąć udział w II Kongresie „Kultura Wartości-Wartość Kultury” jako wsparcie w organizacji wydarzenia w dniach 01-03.12.2017 r. Można zobaczyć jak w zeszłym roku wyglądał Kongres na http://kulturawartosci.pl/.

Wolontariusz poszukiwany

Stowarzyszenie Pomocy „ISKIERKA” jest organizacją non-profit, która od 1999 roku bezpłatnie pomaga dzieciom, młodzieży i rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, życiowej lub wychowawczej. Stworzyliśmy sieć placówek o charakterze profilaktycznym, które działają jako Centra Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży.