Listopad 2017

"Design thinking" 21.11.

7 Miejskie Dni Wolontariatu - szkolenia EY Global Delivery Services Poland

Po raz pierwszy Miejskie Dni Wolontariatu współtworzyła firma EY Global Delivery Services Poland. Jej pracownicy zaproponowali 8 szkoleń, które cieszyły się gromną popularnością, m.in.: Design thinking, zarządzanie czasem, style komunikacji.

Poniżej prezentujemy wrażenia wolontariuszy projektu miejskiego "Wspieram Wrocław", którzy pomagali w organizacji wydarzenia:

7. Miejskie Dni Wolontariatu

Od 6 do 24 listopada odbywać się będą 7. Miejskie Dni Wolontariatu – wydarzenie realizowane w wyniku współpracy WCRS i podmiotów biznesu odpowiedzialnego społecznie. W ramach działań wolontariatu pracowniczego przygotowana została oferta bezpłatnych szkoleń, z których mogą skorzystać wszyscy mieszkańcy Wrocławia. Swoimi umiejętnościami i doświadczeniem pracy w międzynarodowym środowisku podzielą się pracownicy firm: EY Global Delivery Services PolandHewlett Packard Enterprise oraz NewVoiceMedia.

Fundacja Mali Marzyciele

Nasza Fundacja spełnia marzenia dzieci, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu, zgodnie z ideą wniesienia w życie chorego dziecka nadziei, siły i radości.

Powstaliśmy z siły i wiary ludzi, którzy czują, iż pomaganie dzieciom traktują jako cel nadrzędny, nad którym nie stoją żadne interesy - cel czysty, piękny i ponad wszystkim. Wierzymy, że nasi podopieczni, choć przez chwilę przeniosą się w inny świat, pełen dziecięcych marzeń, a my dołożymy wszelkich starań, by mogły się spełnić.

Szkolenie "ABC wolontariatu" w Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Wolontariat jest tak różnorodny, jak pomysły, które rodzą się w głowach osób aktywnych społecznie. Niezależnie od formy wolontariatu, do każdej z nich dobrze jest przygotować się. Czego warto dowiedzieć się przed rozpoczęciem wolontariatu? Dlatego zapraszamy na szkolenie "ABC wolontariatu - wyobrażenia i rzeczywistość".

termin: 
05.12.2017 16:00 - 18:00
koszt: 
bezpłatne