Kwiecień 2018

Fundacja "Pro Arte 2002"

Fundacja Pro Arte – powstała w 2002 roku we Wrocławiu. Zajmuje się promocją i organizacją wydarzeń kulturalnych w całej Polsce i za granicą. Współpracuje ze znakomitymi artystami z całego świata. Organizowane przez Fundację projekty cieszą się dużym uznaniem publiczności, współorganizatorów oraz mediów. Współpracuje z Ministerstwem Kultury w Polsce, Urzędem Miejskim Wrocławia, Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego, Urzędem Wojewódzkim oraz wieloma innymi organizacjami propagującymi kulturę w kraju i za granicą.

Brave Kids

Brave Kids jest projektem edukacyjno-artystycznym, podczas którego spotykają się dziecięce grupy artystyczne z całego świata. Różnią się doświadczeniami życiowymi, talentami artystycznymi, religiami i tradycjami. Łączą je za to chęć wspólnego tworzenia, otwartość na drugiego człowieka i niebywała umiejętność przełamywania barier i ograniczeń świata dorosłych.

Bieg Firmowy

Ideą Biegu Firmowego jest promowanie zdrowej rywalizacji oraz aktywności fizycznej wśród pracowników zarówno małych firm jak i międzynarodowych korporacji oraz chęć pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom.

Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si

Bieg kobiet to bieg w intencji zdrowych piersi. Zawsze Pier(w)si - to wymowne hasło od 2014 roku towarzyszy imprezom biegowym dla kobiet, a dodatkowo przez pisanie artykułów oraz organizację spotkań edukacyjnych w kontekście profilaktyki namawiamy kobiety do dbania o siebie.