VIII Debata "Wygrany-Wygrany. O współpracy międzysektorowej”

fot. J. Pluta

Już po raz 8. odbyła się Debata „Wygrany-Wygrany. O współpracy międzysektorowej” - przestrzeń do nawiązania kontaktów przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz świata biznesu. Tym razem jej uczestnicy spotkali się w Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej 4 kwietnia 2017 r. 

Gospodarz - rzecznik prasowy Centrum Historii Zajezdnia Julian Woźny zapoznał zebranych z wartościami, które zadecydowały o powstaniu tego miejsca. Doktor prawa i adwokat - Jarosław Janas wygłosił prelekcję nt. „Darowizna – okazja czy pułapka?”. Bazując zarówno na teorii prawa, jak i na swojej adwokackiej praktyce przybliżał temat korzyści oraz obowiązków związanych z przekazywaniem darowizn przez firmy.

Tradycyjnie chętne organizacje pozarządowe zaprezentowały inicjatywy, do których poszukują partnerów, a w kuluarach przy kawie była okazja, by nawiązać współpracę. 

 

* Cykliczna Debata „Wygrany –Wygrany. O współpracy międzysektorowej” organizowana jest dwa razy do roku przez: Partnerstwo na Rzecz Promocji i Rozwoju Wolontariatu na Dolnym Śląsku „Razem dla Wolontariatu”, Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, Rzecznika ds. Dialogu Społecznego w Urzędzie Miasta Wrocławia, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego oraz firmę PwC.

Tagi: