Wolontariat podczas Festiwalu Wolności.

Festiwal Wolności odbędzie się w dniach 4-5 czerwca we Wrocławskim Centrum Kongresowym.

Wydarzenie bezpośrednio związane jest z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości. Do Wrocławia przybędą czołowi polscy, europejscy i światowi: intelektualiści, politycy, przedstawiciele biznesu, dziennikarze i działacze na rzecz społeczeństwa obywatelskiego. W programie Festiwalu organizatorzy przewidzieli min. uroczystą Galę "Festiwalu Wolności", forum dyskusyjne z zaproszonymi prelegentami, politykami i intelektualistami w tym gościem specjalnym. Odbędą się również wydarzenia towarzyszące takie jak: parada pojazdów, nadanie nazwy Ronda 4 czerwca czy Śniadanie Wolności Europy na Widelcu.

Potrzebujemy Waszego wsparcia podczas uroczystej Gali "Festiwalu Wolności" 4.06.2018 oraz Forum 5.06.2018, obydwa wydarzenia odbędą się we Wrocławskim Centrum Kongresowym.

Zgłoś się jeśli jesteś dyspozycyjny w dniach 4-5 czerwca 2018, chcesz zdobyć doświadczenie w organizacji międzynarodowej imprezy, posługujesz się językiem angielskim na poziomie co najmniej komunikatywnym, lubisz pracować w ciekawym środowisku.

Gwarantujemy nowe doświadczenia i świetną atmosferę. Wszyscy wolontariusze otrzymają certyfikat, koszulkę, posiłek i napoje.

Program Festiwalu TUTAJ

Zgłoszenia można przesyłać do 20 maja 2018, e-mail: wolontariat@convention.wroclaw.pl

Organizator: Convention Bureau – Wrocław