Przejdź do treści
Banner

Budowanie statków

Czy jesteś ciekawy skuteczności limitów WIP? Czy uważasz, że utrzymywanie zespołu cały czas w maksymalnym obłożeniu pomaga dostarczać więcej? Czy wprowadzenie zapasu czasu do projektu nie jest tak naprawdę jego marnowaniem? Co to znaczy produkcja typu "pull"? W jaki sposób limit WIP, przepustowość produkcji i czas realizacji są od siebie zależne i jak można je wykorzystać do ulepszenia procesu?
Dołącz do nas na warsztatach budowy statków, gdzie odpowiemy na wszystkie powyższe pytania i wiele więcej! Rozpoczynamy działalność budowy statków i potrzebujemy pomocy w znalezieniu optymalnej strategii produkcji, tak aby zmaksymalizować jakość i zysk! Będziesz aktywie uczestniczyć w eksperymencie, w którym porównamy efekty różnych zasad przetwarzania w systemie produkcyjnym. Wyciągniemy wnioski z naszych eksperymentów, zbadamy i omówimy wyniki każdego z nich. Zbadamy tematy takie jak systemy "push vs. pull", efektywność wykorzystania zasobów vs. efektywność przepływu, stabilne vs. niestabilne systemy, wąskie gardła, teorię ograniczeń i myślenie systemowe.
Szkolenie poprowadzą Ewelina Wyspiańska i Anna Linke z firmy NewVoiceMedia.

termin: 04.12.2018 r., godz. 10:00-12:00
miejsce: Wrocław, ul. Piłsudskiego 69
firma: NewVoiceMedia
prowadzący:
Anna Linke - pracuje jako Scrum Masterka w NewVoiceMedia pomagając swoim zespołom każdego dnia być coraz lepszymi. Swoją karierę w IT zaczęła jako testerka, jednak szybko zdecydowała się zamienić błędy oprogramowania na ludzkie uczucia. Podczas swojej czteroletniej pracy w NewVoiceMedia była świadkiem rozwoju i wielu wspaniałych  metamorfoz swoich zespołów. Anna uwielbia spędzać czas na obserwowaniu ludzkich zachowań i wspólnych relacji. Lubi kształcić się w zakresie komunikacji i miękkich umiejętności. Jej ulubionymi formami pracy są różnego rodzaju warsztaty, prezentacje, retrospektywy i wszelkiego rodzaju aktywności dzielenia się wiedzą.
Ewelina Wyspiańska - od ponad roku pełni rolę Scrum Mastera w brytyjskiej firmie NewVoiceMedia, gdzie zaczęła pracę jako Rekruter IT. Doskonale czuje się w roli lidera służebnego dla dwóch prężnie rozwijających się zespołów. Miłością do Agile zaraziła się ponad 4 lata temu, kiedy to zaczęła uczęszczać na lokalne meet-up’y i konferencje poświęcone tej tematyce. Ewelina głęboko wierzy w stwierdzenie, iż jacy jesteśmy dla świata taki świat jest dla nas, więc bardzo chętnie udziela się w szeregu akcji wolontaryjnych jak np. członkostwo w zarządzie fundacji „Gra o sen”, organizacja projektu „Szkoła Agile”, WOŚP, różnego rodzaju akcje charytatywne i społeczności praktyków. Poza pracą pasjonuje ją psychologia w zarządzaniu, taniec, śpiew, rysowanie oraz cosplay ;) 
koszt: bezpłatne

Zapisy na to szkolenie uruchomimy na dwa tygodnie przed wydarzeniem.