Odkapsluj Euforie

Jesteśmy ideą społecznie ekonomiczną - social economy.
Dlaczego ? Ponieważ pomyśleliśmy o życiu.

publiczne:

„Odkapsluj Euforię” – przedstawienie misji i działań

Pierwsza zrównoważona ekonomia społeczna w Polsce - „Odkapsluj Euforię” - promuje swoimi działaniami model przedsiębiorczości zrównoważonej, w której jest miejsce na twój udział w podejmowaniu decyzji. To już nie jest tylko deklaracja, my już działamy.

Małymi krokami zdobywamy ludzi, którzy zmieniają kulturę dla ciebie, aby twoje życie, tu gdzie żyjesz i pracujesz, było lepsze.

Masz dość dźwigania ciężarów, których nie są w stanie udźwignąć ci, którzy je na ciebie nakładają? Pragniesz większego zadowolenia z życia? Głębszego odczucia harmonii z otaczającym światem, na który możesz mieć wpływ?
W „Odkapsluj Euforię” pokazujemy nowe rozwiązania, aby twoje życie oraz innych wokół ciebie było po prostu szczęśliwsze.

Odkapsluj Euforię to misja i marka bardziej społecznego myślenia i zrównoważonego działania w ekonomii. To ruch i inicjatywa na rzecz społeczeństwa bardziej świadomego ekologicznie i odpowiedzialnego społecznie.

Przyjdź i sprawdź.

Każda butelka to twój cenny wkład i świadomy udział, aby chronić naturalne i ludzkie zasoby kraju, w którym mieszkasz. Kupując jedną butelkę naszego napoju wspierasz finansowo* społeczne i ekologiczne projekty** w Polsce.

* po odliczeniu podstawowych kosztów „Odkapsluj Euforię”
** masz pomysł na swój projekt – skontaktuj się z nami

Kontakt

Telefon: 882903495
Adres e-mail: odkspslujeuforie@odkapslujeuforie.pl

Adres

Spiżowa 15/29
53-442 Wrocław

____________________________________

za treść i formę opisu odpowiada dana instytucja