Fundacja BUENA

Podstawowym celem Fundacji BUENA jest działalność wspomagająca wszechstronny rozwój aktywności twórczej u dzieci i młodzieży, a także wspieranie inicjatyw w zakresie kreatywnych i innowacyjnych działań dotyczących designu, projektowania, kultury, sztuki i mody.

Fundacja realizuje projekt "Dizajn Przyjazny Dzieciom", w ramach którego organizuje Targi Dizajnu Przyjaznego Dzieciom i Kreatywnej Zabawy we Wrocławskim Centrum Kongresowym w kompleksie Hali Stulecia.

TARGI, KTÓRE ROZWIJAJĄ, INSPIRUJĄ I ODKRYWAJĄ NOWE PASJE... Targi Dizajnu Przyjaznego Dzieciom i Kreatywnej Zabawy skierowane są głównie do współczesnych rodziców - zapracowanych i wymagających oraz ich dzieci. Targi to odpowiedź na ich potrzeby oraz gwarancja dobrze zaprojektowanych produktów. To także bogaty wachlarz kreatywnych warsztatów i zabaw rozwijających aktywność twórczą maluchów w każdym wieku. Poprzez te działania chcemy stworzyć przyjazną przestrzeń, w której całe rodziny będą mogły aktywnie i twórczo spędzić dzień oraz zainspirować do dalszych, samodzielnych działań twórczych.

Kontakt

Telefon: 665378660
Adres e-mail: renata.juszczak@dizajnprzyjaznydzieciom.pl

Adres

Krawiecka 3/10
50-148 Wrocław

____________________________________

za treść i formę opisu odpowiada dana instytucja