Fundacja Smak Kultury

Fundację tworzą seniorzy, a jej działalność skupia się na pracy na rzecz osób niepełnosprawnych i seniorów, w szeroko pojętym zakresie działań społeczno-kulturalnych. Cele i działania dotyczące ich realizacji ujęte są w statucie Fundacji.

W celu usprawnienia pracy zarządu Fundacji szukamy i z chęcią zatrudnimy osobę, która w systemie wolontariatu, będzie spełniała rolę asystenta Fundacji. Liczymy, że znajdzie się odpowiedzialna i pełna entuzjazmu osoba, zainteresowana działalnością społeczną, chętna do współuczestnictwa w organizacji i realizacji działań Fundacji.
Naszym priorytetowym projektem jest wydawanie miesięcznika „Smak Kultury”, nad którym pracuje zespół redakcyjny. Do tego zespołu bardzo chcemy włączyć asystenta (do spraw administracyjnych) redaktora naczelnego, który wspomógłby pracę w redakcji. Poszukujemy osoby zainteresowanej takim rodzajem wolontariatu i która widzi swoją przyszłość w mediach.

Ze swojej strony oferujemy pełen szacunek dla pracy wolontariusza, możliwość zdobywania doświadczenia w organizacji wydarzeń społecznych i kulturalnych, a także w pracy z ludźmi o różnych preferencjach egzystencjalnych. Zapewniamy umowy o pracę w systemie wolontariatu na zasadach ogólnych oraz zaświadczenia i opinie po zamknięciu współpracy. Liczymy na długotrwałą i obustronnie owocną koegzystencję. Wierzymy, że zdobyte u nas doświadczenie będzie dobrą podstawą do przyszłej pracy zawodowej w jednostkach samorządu terytorialnego, organizacjach pozarządowych i innych.

Kontakt

Telefon: 668746989
Adres e-mail: fundacjasmakkultury@gmail.com

Adres

Legnicka 65
54-206 Wrocław

____________________________________

za treść i formę opisu odpowiada dana instytucja