Fundacja Bezpieczny Brzuszek

„zaBrzuszkujmy Polskę” stało się hasłem przewodnim Fundacji Bezpieczny Brzuszek i wyznacza jeden z celów jakie przed sobą stawia.

Poszukujemy rozwiązań, które będą miały znaczący wpływ na zwiększenie ilości narodzin w Polsce. Dziś jako kraj zmagamy się z coraz większym problem zmniejszania się przyrostu naturalnego. „zaBrzuszkujmy Polskę” ma propagować ideę macierzyństwa ze zdecydowanym poparciem w przepisach i realiach w jakich przyszło nam żyć.

Zdecydowanie cieszą nas kobiety z ciążowymi brzuszkami, bo przecież każda przyszła mama wie, że hasło „bądź w ciąży, bądź trendy” nabiera dziś zupełnie innego znaczenia. A my te zmiany chcemy tworzyć i szukać rozwiązań, które zachęcą kobiety w Polsce podjęcia decyzji o zostaniu mamusią małego brzdąca.

Jak ważne jest to, abyśmy nauczyli się szanować kobietę w ciąży i pozwolić jej celebrować z godnością te najpiękniejsze dni.

Fundacja Bezpieczny Brzuszek jest dla kobiet w ciąży i dla kobiet, które myślą lub planują ciążę. Zadaniem naszej fundacji jest stworzenie sprzyjających warunków, które w przyszłości wpłyną na wzrost narodzin w Polsce. Naszym celem jest organizacja seminariów, imprez oraz współtworzenie prawnych rozwiązań, które jako ustawy znacząco zmotywują kobiety do bycia mamą w młodym wieku, a także dwójki wspaniałych maluchów. Wspierać będziemy inicjatywy, które realizują cele Fundacji Bezpieczny Brzuszek. A w szczególności miasta, które tworzyć będą miejsca przyjazne kobietą w ciąży, pracodawców tworzących miejsca pracy dla młodych mam, lekarzy uznawanych za przyjaciół przyszłych mam i wielu wspaniałych inicjatyw. Nasze cele będziemy realizować poprzez głośne mówienie o sytuacji kobiet oraz potrzebach zmian. Będziemy inicjatorami akcji, które pozwolą nam mówić o kobietach w ciąży, z kobietami w ciąży. Ogłosimy kilka wspaniałych projektów, które w najbliższym czasie zdecydowanie będą pokazywały znaczenie ważności powstania Fundacji Bezpieczny Brzuszek.

Cieszymy się, że jesteście z nami.

Kontakt

Telefon: 669932858
Adres e-mail: biuro@bezpiecznybrzuszek.pl

Adres

Legnicka 65
54-206 Wrocław

____________________________________

za treść i formę opisu odpowiada dana instytucja