Szkolenia

Subscribe to Szkolenia

7. Miejskie Dni Wolontariatu - podsumowanie szkoleń w firmie NewVoiceMedia

7. edycja Miejskich Dni Wolontariatu była okazją do współpracy z firmami, które po raz pierwszy włączyły się w organizację wydarzenia, prezentując swoje zaangażowanie społeczne i otwartość na wolontariat pracowniczy. Swoimi umiejętnościami, wiedzą i doświadczeniami podzielili się pracownicy firmy NewVoiceMedia, wrocławskiego oddziału międzynarodowej firmy z branży IT. Tematyka szkoleń dotyczyła takich zagadnień jak praca w zespole, komunikacja w grupie, czy kariera w IT. 

7. Miejskie Dni Wolontariatu z firmą Hewlett Packard Enterprise

W kalendarzu 7. Miejskich Dni Wolontariatu i w tym roku nie zabrakło szkoleń w siedzibie firmy Hewlett Packard Enterprise, której pracownicy zaproponowali szereg tematów, takich jak zarządzanie czasem, budowanie wizerunku czy etyka w biznesie.

Poniżej relacje wolontariuszy projektu "Wspieram Wrocław", którzy włączyli się w organizację wydarzenia. 

"Design thinking" 21.11.

7 Miejskie Dni Wolontariatu - szkolenia EY Global Delivery Services Poland

Po raz pierwszy Miejskie Dni Wolontariatu współtworzyła firma EY Global Delivery Services Poland. Jej pracownicy zaproponowali 8 szkoleń, które cieszyły się gromną popularnością, m.in.: Design thinking, zarządzanie czasem, style komunikacji.

Poniżej prezentujemy wrażenia wolontariuszy projektu miejskiego "Wspieram Wrocław", którzy pomagali w organizacji wydarzenia:

Szkolenie "ABC wolontariatu" w Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Wolontariat jest tak różnorodny, jak pomysły, które rodzą się w głowach osób aktywnych społecznie. Niezależnie od formy wolontariatu, do każdej z nich dobrze jest przygotować się. Czego warto dowiedzieć się przed rozpoczęciem wolontariatu? Dlatego zapraszamy na szkolenie "ABC wolontariatu - wyobrażenia i rzeczywistość".

termin: 
05.12.2017 16:00 - 18:00
koszt: 
bezpłatne

Excel dla zielonych

Szkolenie z podstaw programu Excel spotkało się z dużym zainteresowaniem wśród wrocławian. Dzięki uprzejmości Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin mogliśmy zaprosić uczestników do tamtejszej sali komputerowej, gdzie w przyjaznej atmosferze zgłębiali swoją wiedzę informatyczną.

Strony