Poszukiwani Wolontariusze do pomocy przy projekcie "Wiedza i umiejętności pewnym krokiem do zatrudnienia – wsparcie potencjału społeczno-zawodowego oraz integracja osób niewidomych i słabowidzących"

Polski Związek Niewidomych Okręg Dolnośląski z Fundacją Ari Ari, realizuje projekt „Wiedza i umiejętności pewnym krokiem do zatrudnienia – wsparcie potencjału społeczno-zawodowego oraz integracja osób niewidomych i słabowidzących”

Działania i wsparcie, jakie zakłada projekt przyczynią się do rozwoju osobistego, społecznego i zawodowego uczestników.

Poszukujemy wolontariuszy którzy pomogą osobie niewidomej lub słabowidzącej w dotarciu do siedziby PZN we Wrocławiu lub zaoferują wsparcie podczas kilkudniowych warsztatów szkoleniowych na terenie Dolnego Śląska.

Zadania wolontariusza

  • Pomoc uczestnikowi projektu w dotarciu i powrocie ze spotkań i warsztatów.
  • Wsparcie podczas szkoleń wyjazdowych

Korzyści dla wolontariusza

  • Zapewniamy umowę wolontariacką, zwrot kosztów przejazdu.
  • Możliwość zrealizowania praktyk.
  • Poszerzenie kręgu znajomych i poznanie wielu ciekawych osób, miejsc, doświadczeń.
  • Możliwość uczestniczenia w interesujących warsztatach.
  • Ubezpieczenie, zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu odbywania się warsztatów wyjazdowych.

Wymagania

  • Płeć dowolna
  • Wiek: 18 - 200
  • Dopuszczalna niepełnosprawność: Tak
  • Ilość wolontariuszy: 20

Czas wolontariatu

Godzin w tygodniu: 10
doustalenia

Termin zgłoszeń do oferty

od 11.06.2018 do odwołania

Lokalizacja

Adres: Grunwaldzka , Wrocław, Południe

Podmiot odpowiedzialny

Polski Związek Niewidomych Okręg Dolnośląski w Partnerstwie z Fundacją Ari Ari

Uwagi:

W razie pytań śmiało możesz: przyjść: Polski Związek Niewidomych Okręg Dolnośląski ul. Grunwaldzka 12B, Wrocław zadzwonić: 517 164 476, 71 321 32 02 napisać: e-mail: projekty@dolnoslaski.pzn.org.pl napisać na facebook.com/pewnykrokdozatrudnienia