"ABC wolontariatu" - szkolenie na start!

Wolontariat to konkretna praca wykonana na rzecz innych, adekwatnie do swoich umiejętności, predyspozycji. Różni się w zależności od obszaru działalności Organizatora. Sprawa wydaje się prosta. Dlaczego więc urosło tak wiele mitów na temat wolontariatu? Czym jest, a czym nie, będzie można przekonać się biorąc udział w szkoleniu „ABC wolontariatu  – wyobrażenia i rzeczywistość”.  

Szkolenie przybliży podstawy prawne wynikające z Ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie z dn. 24.04.2003 r. Przygotowany zestaw ćwiczeń pozwoli spotkać się z mitami, które krążą o wolontariacie i wypracować na ich temat swoje własne zdanie. 

Zapisy:
poniżej (ikonka "Zgłoś się')
- przez e-mail: centrum@wolontariat.wroc.pl (w tytule prosimy wpisać "ABC wolontariatu - zgłoszenie").

koszt: 
bezpłatne
termin: 
25.08.2017 16:00 - 18:00
limit zgłoszeń: 
25
miejsce: 
Wrocław, pl. Dominikański 6, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego
Tagi: 

Zgłoszenia

Dziękujemy za zainteresowanie tym wydarzeniem. W tej chwili wszystkie miejsca dostępne na to szkolenie są już zajęte, w związku z tym zakończyliśmy zapisy. Osoby zainteresowane wpisaniem na listę uczestników rezerwowych prosimy o wysłanie wiadomości na adres: centrum@wolontariat.wroc.pl wraz z podaniem tytułu oraz daty szkolenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą innych szkoleń, warsztatów i spotkań.