Jak zmienić tor kariery na IT - na podstawie prawdziwej historii

Warsztaty będą próbą praktycznego podejścia do tematu przebranżowienia i możliwości rozpoczęcia pracy w IT.  Trenerka na podstawie własnych doświadczeń przybliży uczestnikom proces nauki programowania. Tematy, które zostaną poruszone to m.in.:

  •  Kilka słów o przebranżowieniu: dla kogo? czy jest możliwe? ile wymaga wysiłku i czasu?
  •  Jak się zmotywować do nauki i znaleźć na nią czas?
  •  Skąd czerpać wiedzę.
  •  Mentor, nauczyciel- czy są potrzebni?
  •  Pierwsze kroki na rynku pracy.

firma: NewVoiceMedia
trener:
Malwina Skrobiranda - Software Developer w NewVoiceMedia
Software Engineer w NewVoiceMedia, z wykształcenia iberystka, od kilku lat programistka z zamiłowania. Jako członek zespołu NewVoiceMedia, udziela się w wielu inicjatywach charytatywnych. Ostatnie nasze działania to np. Dotlenieni.org, Miejskie Dni Wolontariatu, NVM Code Club- lekcje programowania dla dzieci, WOŚP, oddawanie krwi i wiele innych.
zapisy: przez portal (ikonka "zgłoś się") lub wysyłając e-mail na adres: centrum@wolontariat.wroc.pl. W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko, e-mail oraz nr telefonu oraz w temacie wiadomości tytuł szkolenia. 

koszt: 
bezpłatne
termin: 
06.11.2017 10:00
limit zgłoszeń: 
0
miejsce: 
Wrocław, ul. Hubska 52-52, siedziba firmy NewVoiceMedia
Tagi: 

Zgłoszenia

Dziękujemy za zainteresowanie tym wydarzeniem. W tej chwili wszystkie miejsca dostępne na to szkolenie są już zajęte, w związku z tym zakończyliśmy zapisy. Osoby zainteresowane wpisaniem na listę uczestników rezerwowych prosimy o wysłanie wiadomości na adres: centrum@wolontariat.wroc.pl wraz z podaniem tytułu oraz daty szkolenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą innych szkoleń, warsztatów i spotkań.