Jak pracować efektywnie z zespołem

W XXI wieku jedną z najbardziej pożądanych cech u potencjalnych pracowników jest ich umiejętność pracy w zespole. Niezależnie od przemysłu w którym nasz zespół działa, ważne jest abyśmy byli w stanie budować wydajne zespoły. 

W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób budować takie zespoły, lub jak wpływać na już istniejące. Porozmawiamy o tym co znaczy bycie efektywnym jako jednostka i jak mierzyć efektywność zespołu. Jednocześnie omówione zostaną złe praktyki, oraz elementy wpływające na nieefektywność w pracy i jak z nimi walczyć. Szkolenie angażujące uczestników i oparte na doświadczeniu z 12 lat pracy z zespołem”.

firma: NewVoiceMedia
trener: Piotr Wieczerzak - Development Manager w NewVoiceMedia
Jestem Developement Managerem w NewVoiceMedia. Rozpoczynałem swoją karierę jako programista wiele lat temu, jednak zauważyłem, że praca z ludźmi sprawia mi większą frajdę niż praca z maszynami. Jestem jednym z założycieli polskiego NewVoiceMedia z silnym naciskiem na budowę samo wystarczalnych, dobrze działających, multi funkcjonalnych zespołów. W wolnym czasie, wraz z moją żoną, staramy się powstrzymać dwójkę naszych dzieci prze zagładą wszechświata.
zapisy: przez portal (ikonka "zgłoś się") lub wysyłając e-mail na adres: centrum@wolontariat.wroc.pl. W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko, e-mail oraz nr telefonu oraz w temacie wiadomości tytuł szkolenia. 

koszt: 
bezpłatne
termin: 
10.11.2017 11:00
10.11.2017 15:00
limit zgłoszeń: 
0
miejsce: 
Wrocław, ul. Hubska 52-54, siedziba NewVoiceMedia
Tagi: 

Zgłoszenia

Dziękujemy za zainteresowanie tym wydarzeniem. W tej chwili wszystkie miejsca dostępne na to szkolenie są już zajęte, w związku z tym zakończyliśmy zapisy. Osoby zainteresowane wpisaniem na listę uczestników rezerwowych prosimy o wysłanie wiadomości na adres: centrum@wolontariat.wroc.pl wraz z podaniem tytułu oraz daty szkolenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą innych szkoleń, warsztatów i spotkań.