W kraju kwitnącej wiśni – poznając język japoński

Wszystkich zainteresowanych językiem i kulturą Japonii zapraszamy na szkolenie przygotowane przez Panią Joannę Morawską z firmy HPE. Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję poznać podstawy języka japońskiego, nauczyć się zwrotów grzecznościowych, zrozumieć czym są „chińskie krzaczki” i dlaczego są fajne, zadać pytania dotyczące japońskiej kultury i życia codziennego, odkryć co łaczy Polskę i Japonię.

Firma: Hewlett Packard Enterprise
Trener: Joanna Morawska - języka japońskiego uczę się nieprzerwanie od 9 lat, obecnie mówię na poziomie upper-intermediate i znam około 1000 znaków kanji ("chińskich krzaczków"). Uważam, że jest to język przepiękny, dźwięczny i ciekawy. Wszystkich szczerze zachęcam do jego nauki, ponieważ nie jest aż tak trudny jak się wydaje, a opanowanie nawet podstawowych zwrotów daje dużą satysfakcje.
Zapisy: przez portal (ikonka "zgłoś się") lub wysyłając e-mail na adres: centrum@wolontariat.wroc.pl. W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko, e-mail oraz nr telefonu oraz w temacie wiadomości tytuł szkolenia. 

koszt: 
bezpłatne
termin: 
24.11.2017 14:00 - 16:00
limit zgłoszeń: 
30
miejsce: 
Dominikanski Center, ul. Piotra Skargi, siedziba Hewlett Packard Enterprise
Tagi: 

Zgłoszenia

Zaloguj lub zarejestruj się, aby móc zapisać się na to wydarzenie.