Klucz do sukcesu - przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej z elementami autoprezentacji

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę o tym, jak praktycznie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, aby zwiększyć swoje szanse na zdobycie wymarzonej pracy - to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!
Podczas trzygodzinnych warsztatów, które poprowadzi Pani Katarzyna Kusaj-Kądziołka z firmy EY Global Delivery Services Poland dowiesz się co należy zawrzeć w CV, jakich błędów unikać i na co szczególnie zwrócić uwagę.

Będziesz miał okazję na bezpiecznym gruncie przećwiczyć udział w rozmowie kwalifikacyjnej. Dowiesz się, jak jesteś oceniany oraz jakie są warunki efektywnej autoprezentacji. Nie będzie to szkolenie, gdzie dominuje monolog trenera, będzie dużo zadań, dzielenia się doświadczeniami i praktyki. Jeśli wiesz, że autoprezentacja jest ważna w czasie rozmowy kwalifikacyjnej, ale nie wiesz jak zapanować nad stresem przyjdź i dowiedz się, jak skutecznie przygotować się na wyzwanie, jakim jest udział w rekrutacji. 

Firma: EY Global Delivery Services Poland

Trener: Katarzyna Kusaj-Kądziołka - z wykształcenia psycholog, zawodowo swoje zamiłowanie do ludzi, od ponad trzech lat realizuje poprzez pracę w dziale Human Resources w spółce EY Global Delivery Services we Wrocławiu. Od dwóch lat pracuje jako rekruter. Na co dzień rekrutuje specjalistów do działów non-IT. Szkolenia przeprowadza głównie z zakresu szeroko pojętej rekrutacji, nie tylko zawodowo w EY, ale także jako wolontariusz. Miała okazję m.in. prowadzić cykl szkoleń rekrutacyjnych dla osadzonych w Zakładzie Karnym w Brzegu, w ramach projektu „Skazani na sukces”.

Zapisy: przez portal (ikonka "zgłoś się") lub wysyłając e-mail na adres: centrum@wolontariat.wroc.pl. W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko, e-mail oraz nr telefonu oraz w temacie wiadomości tytuł szkolenia. 

koszt: 
bezpłatne
termin: 
07.11.2017 10:00 - 13:00
limit zgłoszeń: 
7
miejsce: 
Wrocław, plac Bema 2, siedziba firmy EY Global Delivery Services Poland
Tagi: 

Zgłoszenia

Dziękujemy za zainteresowanie tym wydarzeniem. W tej chwili wszystkie miejsca dostępne na to szkolenie są już zajęte, w związku z tym zakończyliśmy zapisy. Osoby zainteresowane wpisaniem na listę uczestników rezerwowych prosimy o wysłanie wiadomości na adres: centrum@wolontariat.wroc.pl wraz z podaniem tytułu oraz daty szkolenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą innych szkoleń, warsztatów i spotkań.