Style komunikacji w biznesie

Czy masz czasami uczucie, że z niektórymi osobami wokół Ciebie po prostu "nie da się dogadać"? Czy chciałbyś lepiej rozumieć innych, a także zrozumieć, jak inni postrzegają Ciebie? Poznaj style komunikacji i zidentyfikuj swój własny, aby efektywniej współpracować z innymi - czy to biznesie, czy w codziennym otoczeniu.

Polecamy szkolenie przygotowane przez Panią Oliwię Cyranowicz z firmy EY Global Delivery Services Poland.

Firma: EY Global Delivery Services Poland

Trener: Oliwia Cyranowicz - jestem rekruterem z kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu rekrutacji dla globalnych firm. Moja praca polega na budowaniu efektywnych relacji z ogromną grupą ludzi - czy to kandydatów, czasami z nawet z innego krańca świata, czy to z klientami, z którymi na co dzień współpracuję. Z wykształcenia jestem psychologiem, a prowadzenie szkoleń, zwłaszcza dla sektora NGO, to moja pasja!

Zapisy: przez portal (ikonka "zgłoś się") lub wysyłając e-mail na adres: centrum@wolontariat.wroc.pl. W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko, e-mail oraz nr telefonu oraz w temacie wiadomości tytuł szkolenia. 

koszt: 
bezpłatne
termin: 
09.11.2017 14:00 - 17:00
limit zgłoszeń: 
8
miejsce: 
EY Global Delivery Services Poland, plac Bema 2, Wrocław
Tagi: 

Zgłoszenia

Dziękujemy za zainteresowanie tym wydarzeniem. W tej chwili wszystkie miejsca dostępne na to szkolenie są już zajęte, w związku z tym zakończyliśmy zapisy. Osoby zainteresowane wpisaniem na listę uczestników rezerwowych prosimy o wysłanie wiadomości na adres: centrum@wolontariat.wroc.pl wraz z podaniem tytułu oraz daty szkolenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą innych szkoleń, warsztatów i spotkań.