Naucz się inwestować w marzenia

Szkolenie skierowane jest do wszystkich, którzy chcą zrozumieć gdzie, co miesiąc, znikają ciężko zarobione pieniądze, oraz dlaczego wciąż brakuje środków na wymarzone wakacje. W ciągu trzech godzin poruszone zostaną zagadnienia takie jak ustalanie swojej sytuacji finansowej, tworzenie budżetu domowego, wypracowywanie regularnych nadwyżek.

Uczestnicy dowiedzą się, jak mądrze oszczędzać, czym są celowe konta oszczędnościowe, a w rezultacie jak opanować własne finanse. Z odrobiną systematyczności i planu można spełnić wielkie marzenie w niecały rok! Na szkolenie zaprasza Pani Katarzyna Michalik z firmy EY Global Delivery Services Poland, która podzieli się swoimi doświadczeniami i opowie, jak zmienić swoje nastawienie do osobistych finansów.

Firma: EY Global Delivery Services Poland

Trener: Katarzyna Michalik - od trzech lat pracuję w firmie EY. Moje doświadczenie w prowadzeniu szkoleń rozpoczęło się jeszcze na studiach. Jako członek organizacji studenckiej miałam możliwość przekazywania wiedzy i organizowania spotkań dotyczących wyjazdów zagranicznych i prowadzenia projektów. Uwielbiam sport, kilka lat grałam zawodniczo w tenisa. Kiedy mam trochę więcej czasu lubię wyjżdzać na weekend za miasto.

Zapisy: przez portal (ikonka "zgłoś się") lub wysyłając e-mail na adres: centrum@wolontariat.wroc.pl. W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko, e-mail oraz nr telefonu oraz w temacie wiadomości tytuł szkolenia.

koszt: 
bezpłatne
termin: 
14.11.2017 10:00 - 13:00
limit zgłoszeń: 
8
miejsce: 
EY Global Delivery Services Poland, ul. Śrubowa 1, Wrocław
Tagi: 

Zgłoszenia

Dziękujemy za zainteresowanie tym wydarzeniem. W tej chwili wszystkie miejsca dostępne na to szkolenie są już zajęte, w związku z tym zakończyliśmy zapisy. Osoby zainteresowane wpisaniem na listę uczestników rezerwowych prosimy o wysłanie wiadomości na adres: centrum@wolontariat.wroc.pl wraz z podaniem tytułu oraz daty szkolenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą innych szkoleń, warsztatów i spotkań.