Pozbądź się balastu - jak być efektywnym bez wysiłku?

Czy czujesz się przytłoczony sprawami, którymi powinieneś, muszisz lub chciałbyś się zająć? Często masz uczucie, że coś Ci umyka lub robisz nie to, co w danym momencie powinieneś? Podczas szkolenia dowiesz się jak doprowadzić do stanu, w którym sprawy ważne są załatwiane bez nadmiernego stresu, chaosu i kończenia na ostatnią chwilę. Szkolenie poprowadzi Pani Magdalena Skrabut-Konderla z firmy EY Global Delivery Services Poland.

Firma: EY Global Delivery Services Poland

Trener: Magdalena Skrabut-Konderla - kierownik projektów z kilkunastoletnim stażem. Jest członkiem globalnego zespołu Program Execution Services, zdalnie wspierając różnego typu projekty wewnątrz EY.

Zapisy: przez portal (ikonka "zgłoś się") lub wysyłając e-mail na adres: centrum@wolontariat.wroc.pl. W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko, e-mail oraz nr telefonu oraz w temacie wiadomości tytuł szkolenia. 

koszt: 
bezpłatne
termin: 
16.11.2017 15:00 - 17:00
limit zgłoszeń: 
6
miejsce: 
EY Global Delivery Services Poland, ul. Śrubowa 1, Wrocław
Tagi: 

Zgłoszenia

Dziękujemy za zainteresowanie tym wydarzeniem. W tej chwili wszystkie miejsca dostępne na to szkolenie są już zajęte, w związku z tym zakończyliśmy zapisy. Osoby zainteresowane wpisaniem na listę uczestników rezerwowych prosimy o wysłanie wiadomości na adres: centrum@wolontariat.wroc.pl wraz z podaniem tytułu oraz daty szkolenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą innych szkoleń, warsztatów i spotkań.