Jak skutecznie uczyć się języków obcych?

Lekka, łatwa i przyjemna, ale skuteczna nauka języków obcych? To możliwe! Uczysz się języka obcego całymi latami i nadal nie widzisz efektów lub czujesz, że brakuje Ci biegłości? Nauka jest dla Ciebie katorgą? Brak Ci motywacji? Zapraszam zatem na krótkie warsztaty, podczas których poznasz parę skutecznych metod, które w dodatku są dostępne za darmo lub za niewielkie pieniądze!

Omówimy różne typy inteligencji, podstawowe mnemotechniki oraz przyjrzymy się sekretom poliglotów. Znajdź cel w nauce, zdyscyplinuj się i daj sobie szansę na świetną zabawę. Sky is the limit! Szkolenie poprowadzi Pani Aleksandra Kowalska z firmy EY Global Delivery Services Poland.

Firma: EY Global Delivery Services Poland
Trener: Aleksandra Kowalska - z wykształcenia nauczycielka języka francuskiego, na co dzień zajmuję się obsługą klienta francuskojęzycznego w zespole CRM w EY. Dotychczas miała przyjemność przeprowadzić wiele różnorodnych lekcji oraz kilka warsztatów, nie tylko językowych dla młodzieży oraz osób dorosłych.
Zapisy: przez portal (ikonka "zgłoś się") lub wysyłając e-mail na adres: centrum@wolontariat.wroc.pl

W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko, e-mail oraz nr telefonu oraz w temacie wiadomości tytuł szkolenia. 

koszt: 
bezpłatne
termin: 
28.11.2017 15:00 - 17:00
limit zgłoszeń: 
15
miejsce: 
EY Global Delivery Services Poland, ul. Śrubowa 1, Wrocław
Tagi: 

Zgłoszenia

Dziękujemy za zainteresowanie tym wydarzeniem. W tej chwili wszystkie miejsca dostępne na to szkolenie są już zajęte, w związku z tym zakończyliśmy zapisy. Osoby zainteresowane wpisaniem na listę uczestników rezerwowych prosimy o wysłanie wiadomości na adres: centrum@wolontariat.wroc.pl wraz z podaniem tytułu oraz daty szkolenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą innych szkoleń, warsztatów i spotkań.