Przejdź do treści
Banner

Zmiana kariery vs. zmiana miejsca zamieszkania - zalety i wady

Liczba wolnych miejsc: 10

Przeprowadzka za granicę wiąże się z wieloma przeszkodami i z ryzykiem, ale ma również dużo zalet. Podczas spotkania prowadzący podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi ze zmianą branży i miejsca pracy. Opowiedzą swoje bardzo indywidualne historie, aby dodać odwagi tym, którzy zastanawiają się nad zmianami w życiu zawodowym. Pokażą, ile różnych czynników wpływa na podjęcie takich decyzji i że nie ma standardu, jeśli chodzi o rozwój osobisty.

termin: 26.11.2019 r., godz. 11:00-12:30
miejsce: Wrocław, ul. Piotra Skargi 1
firma: Hewlett Packard Enterprise
prowadzący: 

Monika Ptasińska. W roku 2017 dołączyła do HPE i od tego momentu pracuje i rozwija się w dziale HR. Jest ambasadorką wrocławskiego centrum i angażuje się w inicjatywy wolontaryjne. Po kilkumiesięcznych pobytach w Danii i Francji, przeprowadziła się do Wrocławia 3 lata temu z Niemiec, gdzie się urodziła i wychowała, później studiując historię sztuki i ekonomię oraz prowadząc własną działalność. Co ją więc skłoniło do stałej zmiany otoczenia, równocześnie decydując się na zmianę branży zawodowej?

Dominik Wąchała. Pracuje w HPE 13 lat, 10 z nich spędził w Barcelonie. Zarządzał m.in. międzynarodowymi zespołami w dziale Sales Operations i od roku mieszka we Wrocławiu. Wyjechał, pracował, poznał realia na emigracji. Dlaczego wrócił? Czy warto było wyjeżdżać?

koszt: bezpłatne
 

Zapisz się na wydarzenie
Zmiana kariery vs. zmiana miejsca zamieszkania - zalety i wady
Wolnych miejsc: 10