Przejdź do treści

Konkurs Ośmiu Wspaniałych 2023

Za nami pierwszy etap 29. wrocławskiej edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Inicjatywa adresowana była do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy aktywnie działali jako wolontariusze w roku szkolnym 2021/2022. Tegorocznej edycji Konkursu przyświeca hasło „Wolontariat ma MOC”.

Wszyscy uczestnicy Konkursu wzięli  udział w spotkaniach z jury, na postawie którego zostali wyłonieni Laureaci.  Poznamy ich podczas uroczystego podsumowania Konkursu, na które zaproszeni zostaną wszyscy zgłoszeni kandydaci. Konkurs jest okazją, by zauważyć i docenić aktywność młodych ludzi, którzy angażują się w różne inicjatywy społeczne, działają na rzecz swojego środowiska szkolnego i lokalnego. Liczymy na to, że może on również stać się inspiracją działań dla całej społeczności uczniowskiej, a nawet wrocławskiej. 

Uczestników konkursu zgłaszano zarówno w kategorii indywidualnej, jak i grupowej. Każda z tych kategorii posiadała rozróżnienie ze względu na wiek uczestnika. Formularz zgłoszeniowy i niezbędne załączniki wypełniał nauczyciel lub opiekun wolontariuszy.

Dokumenty do pobrania:

Przycisk z napisem POBIERZRegulamin Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków 'Ośmiu Wspaniałych’

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przewiń w górę strony