Przejdź do treści

WOLONTARIUSZ FORUM INŻYNIERÓW PRZYSZŁOŚCI
WROCŁAWSKA RADA FEDERACJI STOWARZYSZEŃ NAUKOWO-TECHNICZNYCH

Opis:

Forum Inżynierów Przyszłości to konferencja, podczas której przedyskutujemy jakich specjalistów będzie potrzebowała polska gospodarka i wspólnie pomyślimy, jak powinien wyglądać proces ich kształcenia. W dyskusji zabiorą głos młodzi inżynierowie, przedstawiciele biznesu i nauczyciele akademiccy. Podczas konferencji jej uczestnicy będą mieli szansę wziąć udział w rozwijających szkoleniach oraz warsztatach, posłuchać inspirujących wystąpień oraz nawiązać kontakty w celu późniejszej współpracy.

Zadania:

  • Pomoc w działaniach promujących wydarzenie
  • Zaangażowanie w przygotowanie studio w NOT Wrocław
  • Wsparcie techniczne podczas przygotowań oraz w trakcie szkoleń online

Czas trwania:

10/09/2020 - 25/10/2020

Dodatkowe informacje:

Wymagania: komunikatywność i otwartość, znajomość pakietu Dokumentów Google, umiejętność godzenia wielu zadań i priorytetów, zaangażowanie i pozytywne nastawienie

Korzyści dla wolontariusza:

  • Zdobycie ogromnego i ciekawego doświadczenia w przygotowaniu konferencji na żywo, ale online
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość pracy zdalnej (przed wydarzeniem)

Miejsce wolontariatu:

50-020 Wrocław

Piłsudskiego 74

Do końca rekrutacji zostało
dni

Kategorie:

Edukacja i wychowanie

Tagi:

Akcyjne

Kontakt:

Honorata Poturaj
honorata.poturaj@not.pl
+48 500 200 190

Zobacz również

2020-06-18
Edukacja i wychowanie, Kultura

Celem kampanii społecznej "Wrocław na językach świata" jest umożliwienie obcokrajowcom przebywającym we Wrocławiu bezpłatnej nauki języka polskiego. Spotkania językowe prowadzone są przez mieszkańców Wrocławia - Wolontariuszy w ponad 70 miejscach udostępnianych bezpłatnie przez Partnerów kampanii (restauracje, kawiarnie, miejsca udostępniane przez samorząd, ngo, kościoły i związki wyznaniowe).

2019-03-18
Kultura
Zapraszamy do współpracy osoby, które skończyły 16 lat i chciałyby zaangażować się w pracę naszej instytucji – wesprzeć działania produkcyjne, zaopiekować się artystami, oprowadzić gości, przygotować, sprawdzić, znaleźć, dopilnować, uczestniczyć, dobrze się bawić, poznać ciekawych ludzi, nauczyć się nowych rzeczy, popisać się swoimi umiejętnościami, rozwinąć pasje.