Przejdź do treści

Wolontariusz IT poszukiwany
Stowarzyszenie Pomocy "ISKIERKA"

Opis:

Wrocławski wolontariusz IT poszukuje osób, które chcą podzielić się swoją wiedzą i uczestniczyć w ciekawym i innowacyjnym projekcie. Chcesz pomóc wrocławianom w oswojeniu świata cyfrowego? Poznać aktywnych miłośników IT? Ten projekt jest dla Ciebie. Zostań wolontariuszem IT! Obecne czasy, z którymi się mierzymy pokazują, jak ważna jest umiejętność korzystania z nowych technologii. Trudności w tym zakresie mają praktycznie osoby w każdym wieku. Dlatego też, tak potrzebna jest Wasza pomoc.

Zadania:

  • Pomoc w organizacji i przeprowadzeniu szkolenia z aplikacji iMieszkaniec.pl.
  • Prowadzenie warsztatów rozwijających kompetencje cyfrowe dla dzieci w Centrach Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży.
  • Pomoc zdalna (spotkania indywidualne online) dla osób potrzebujących wsparcia w trudnościach IT.
  • Spotkania stacjonarne 1/1 w wybranych punktach - pomoc w trudnościach IT.

Czas trwania:

06/10/2020 - 31/12/2020

Dodatkowe informacje:

Wolontariuszem może zostać każdy, kto chce podzielić się z innymi swoją wiedzą z obszaru IT. Zaangażuj się w jedno bądź więcej z poniższych zadań. Punkty konsultacyjne będą dobierane według wskazań bądź propozycji wolontariusza.

Korzyści dla wolontariusza:

  • Wsparcie merytoryczne podczas trwania projektu.
  • Porozumienie wolontarystyczne z możliwością uzyskania zaświadczenia o odbytym wolontariacie.
  • Możliwość nawiązywania indywidualnych relacji.
  • Rozwój osobisty oraz satysfakcję z pomocy innym.

Miejsce wolontariatu:

Wrocław

Do końca rekrutacji zostało
dni

Kategorie:

Edukacja i wychowanie Inne Seniorzy

Tagi:

Kontakt:

Mariusz Korgól
wroclawskiwolontariuszit@gmail.com
tel. 691 037 303

Zobacz również

2020-06-18
Edukacja i wychowanie, Kultura

Celem kampanii społecznej "Wrocław na językach świata" jest umożliwienie obcokrajowcom przebywającym we Wrocławiu bezpłatnej nauki języka polskiego. Spotkania językowe prowadzone są przez mieszkańców Wrocławia - Wolontariuszy w ponad 70 miejscach udostępnianych bezpłatnie przez Partnerów kampanii (restauracje, kawiarnie, miejsca udostępniane przez samorząd, ngo, kościoły i związki wyznaniowe).

2019-03-18
Kultura
Zapraszamy do współpracy osoby, które skończyły 16 lat i chciałyby zaangażować się w pracę naszej instytucji – wesprzeć działania produkcyjne, zaopiekować się artystami, oprowadzić gości, przygotować, sprawdzić, znaleźć, dopilnować, uczestniczyć, dobrze się bawić, poznać ciekawych ludzi, nauczyć się nowych rzeczy, popisać się swoimi umiejętnościami, rozwinąć pasje.