Przejdź do treści

Wolontariusze do przedszkoli Montessori
Fundacja Europeum Montessori House

Opis:

Zapraszamy wolontariuszy do prowadzonych przez Fundację Europeum punktów przedszkolnych Montessori House. Poszukujemy osób kreatywnych, odpowiedzialnych, otwartych na dziecko, z uzdolnieniami plastycznymi, muzycznymi, mile widziany native speaker. Szukamy wolontariuszy niekoniecznie z wykształceniem pedagogicznym. Jesteśmy Fundacją prowadzącą przedszkola Montessori przy ul. Pugeta oraz ul. Rakowieckiej.

Zadania:

  • Pomoc dzieciom w poznawaniu świata
  • Pomoc podczas zajęć przedszkolnych i spacerów
  • Prowadzenie zajęć tematycznych (zgodnie z zainteresowaniami)

Czas trwania:

15/01/2021 - 15/03/2021

Dodatkowe informacje:

Nasze placówki mieszczą się przy ul. Pugeta (Biskupin) oraz ul. Rakowieckiej (Niskie Łąki). Są kameralne – w każdej placówce jest tylko jedna mieszana wiekowo grupa dzieci (2,5-6 lat). Dziecko jest najważniejsze - kładziemy nacisk na samodzielność dzieci. Czas trwania wolontariatu do uzgodnienia.

Korzyści dla wolontariusza:

  • Poznanie pedagogiki Marii Montessori
  • Odkrycie w sobie coś z dziecka
  • Referencje w zamian za pomoc i zaangażowanie

Miejsce wolontariatu:

50-422 Wrocław

Rakowiecka 45

Do końca rekrutacji zostało
dni

Kategorie:

Dzieci

Tagi:

Kontakt:

Florianna Zimoch
florrian@wp.pl
tel. 797 909 550

Zobacz również

2020-06-18
Edukacja i wychowanie, Kultura

Celem kampanii społecznej "Wrocław na językach świata" jest umożliwienie obcokrajowcom przebywającym we Wrocławiu bezpłatnej nauki języka polskiego. Spotkania językowe prowadzone są przez mieszkańców Wrocławia - Wolontariuszy w ponad 70 miejscach udostępnianych bezpłatnie przez Partnerów kampanii (restauracje, kawiarnie, miejsca udostępniane przez samorząd, ngo, kościoły i związki wyznaniowe).

2019-03-18
Kultura
Zapraszamy do współpracy osoby, które skończyły 16 lat i chciałyby zaangażować się w pracę naszej instytucji – wesprzeć działania produkcyjne, zaopiekować się artystami, oprowadzić gości, przygotować, sprawdzić, znaleźć, dopilnować, uczestniczyć, dobrze się bawić, poznać ciekawych ludzi, nauczyć się nowych rzeczy, popisać się swoimi umiejętnościami, rozwinąć pasje.