Przejdź do treści

Wolontariusze IT poszukiwani - prowadzenie warsztatów online!
Stowarzyszenie Pomocy "Iskierka"

Opis:

Wrocławski Wolontariusz IT poszukuje osoby/osób, które mogłyby poprowadzić spotkania dla Klubu Seniora. Przykładowa tematyka: (Bezpieczeństwo w sieci, Przydatne aplikacje, Portale społecznościowe, Zakupy online, Paczkomaty i inne, zależnie od potrzeb seniorów). Spotkania będą się odbywać za pośrednictwem komunikatora Skype, Meet bądź Zoom.

Zadania:

  • Przygotowanie prezentacji o tematyce spotkania.
  • Prowadzenie bądź współprowadzenie warsztatów dla seniorów.

Czas trwania:

03/05/2021 - 10/12/2021

Dodatkowe informacje:

Oczywiście oferujemy wszelką pomoc przy tworzeniu warsztatu (materiały i potrzebne informacje do prezentacji). Jest również możliwość zgłoszenia się do poprowadzenia tylko jednego spotkania z konkretnego tematu. Oferta dla wolontariuszy od 13 roku życia, za zgodą rodzica.

Korzyści dla wolontariusza:

  • Porozumienie z możliwością uzyskania zaświadczenia o odbytym wolontariacie.
  • Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów online.
  • Wsparcie merytoryczne podczas przygotowywania spotkania.
  • Możliwość nawiązywania indywidualnych relacji z innymi wolontariuszami.
  • Rozwój osobisty oraz satysfakcję z możliwości uczestniczenia w innowacyjnym projekcie.

Miejsce wolontariatu:

Wrocław

Do końca rekrutacji zostało
dni

Kategorie:

Edukacja i wychowanie

Tagi:

Dla niepełnoletnich

Kontakt:

Mariusz Korgól
wroclawskiwolontariuszit@gmail.com
tel. 691 037 303

Zobacz również

2021-10-30
Inne, Kultura
W dniach 30 października oraz 1 listopada br., przy wsparciu szeregu organizacji pozarządowych oraz środowisk szkolnych i akademickich, organizujemy po raz kolejny na terenie cmentarzy w całej Polsce dobroczynną kwestę. Zgromadzone środki zostaną wykorzystane na działalność statutową naszej Fundacji, a w szczególności w zakresie renowacji polskich grobów znajdujących się na terenie Ukrainy oraz innych obiektów stanowiących polskie dziedzictwo kulturowe na Kresach.
2021-10-28
Kultura, Osoby z niepełnosprawnością
To wydarzenie będzie niecodzienną okazją do międzynarodowej wymiany praktyk oraz doświadczeń teatralnych w środowisku penitencjarnym. Festiwal "Granice" to jedna z pierwszych tego typu inicjatyw w Europie, budująca platformę do podjęcia dialogu w obszarze teatru więziennego oraz promująca tę formę na szerszą skalę. W ramach festiwalu odbędą się pokazy pracy, spektakle, warsztaty, spotkania oraz dyskusje dotyczące różnych podejść do tematu teatru w więzieniu i jego przyszłości.