Przejdź do treści

Zostań WOLONTARIUSZEM na Survival Race Kids 2021!
Fundacja Akara

Opis:

Uroczyście przysięgamy, że knujemy coś...ekstremalnego! 😎😎😎 W tym roku wolontariusze mogą liczyć na jeszcze większą dawkę pozytywnej energii, super nagrody i niezapomnianą przygodę! A to wszystko w gronie ludzi, z którymi praca to czysta przyjemność 🤩💪 ⚡⚡⚡Dołączcie do naszego SURVIVAL RACE CORPS i razem pokażmy, co to znaczy dobra zabawa! ⚡⚡⚡ Szukamy Wolontariuszy do współpracy w weekendy w ➡️ Karpaczu ⬅️ ➡️ Wrocławiu ⬅️ ➡️ Poznaniu ⬅️ i wielu innych miastach!

Zadania:

  • obsługa Biura Zawodów,
  • wsparcie uczestników na trasie z przeszkodami,
  • pomoc w sklepie SR,
  • wsparcie pracowników podczas wydarzenia.

Czas trwania:

Rekrutacja stała

Dodatkowe informacje:

Więcej informacji na stronie: https://survivalrace.pl/wolontariat/ Zapraszamy do współpracy młodzież od 15 roku życia.

Korzyści dla wolontariusza:

  • bon na bieg Survival Race,
  • gadżety Survival Race,
  • certyfikat uczestnictwa w Wolontariacie Survival Race.

Kategorie:

Inne Kultura Sport i rekreacja Zdrowie Dzieci

Tagi:

Kontakt:

Natalia Haremza
nataliahsurvival@gmail.com
tel. 536 075 076

Zobacz również

2021-08-01
Kultura
TIFF Festival, czyli Międzynarodowy Festiwal Fotografii TIFF odbywa się we Wrocławiu już po raz 11! Aby TIFF Festival mógł się wydarzyć potrzebujemy grupy osób, którzy razem z nami zadbają o przygotowanie wystaw, będą służyć pomocą w Centrum Festiwalowym, wesprą festiwalowe Biuro Promocji oraz produkcję wystaw i wydarzeń, ale przede wszystkim będą tworzyć niesamowitą atmosferę TIFF Festiwalu!
2021-06-28
Kultura
Interesuje Cię edukacja globalna i zrównoważony rozwój? Bliskie są Ci prawa dziecka? Chcesz poznać młodych, inspirujących ludzi z całego świata? Wolontariat w czasie festiwalu Brave Kids daje możliwość współorganizowania unikatowego wydarzenia, którego misją jest wyrównywanie szans, doświadczenie empatii, odkrycie siły w różnorodności kultur oraz wysłuchanie głosu dzieci za pośrednictwem sztuki.