Przejdź do treści

Spędź u nas wakacje-zapraszamy
Fundacja Europeum Montessori House

Opis:

Zapraszamy wolontariuszy do prowadzonych przez Fundację Europeum punktów przedszkolnych Montessori House. Poszukujemy osób kreatywnych, odpowiedzialnych, otwartych na dziecko, z uzdolnieniami plastycznymi, muzycznymi. Mile widziany native speaker. Jesteśmy Fundacją prowadzącą przedszkola Montessori przy ul. Pugeta oraz ul. Rakowieckiej.  Oferujemy wolontariat na wakacje. Zapraszamy również studentów na praktyki.

Zadania:

  • Pomoc dzieciom w poznawaniu świata.
  • Pomoc podczas zajęć przedszkolnych i spacerów.
  • Prowadzenie zajęć tematycznych (zgodnie z zainteresowaniami).

Czas trwania:

16/07/2021 - 30/09/2021

Dodatkowe informacje:

Nasze placówki mieszczą się przy ul. Pugeta (Biskupin) oraz ul. Rakowieckiej (Niskie Łąki). Są kameralne – w każdej placówce jest tylko jedna mieszana wiekowo grupa dzieci (2,5-6). Dziecko jest najważniejsze. Kładziemy nacisk na samodzielność dzieci. Czas trwania wolontariatu do uzgodnienia.

Korzyści dla wolontariusza:

  • Poznanie pedagogiki Marii Montessori.
  • Odkrycie w sobie coś z dziecka.
  • Referencje w zamian za pomoc i zaangażowanie.

Miejsce wolontariatu:

50-422 Wrocław

Rakowiecka 45

Do końca rekrutacji zostało
dni

Kategorie:

Dzieci

Tagi:

Kontakt:

Florianna Zimoch
florrian@wp.pl
tel. 516 186 144

Zobacz również

2021-09-25
Kultura
Targi DOBRY DESIGN to wyjątkowe święto polskiego dizajnu w samym sercu Wrocławia. Blisko 70 marek z całej prezentuje swoje realizacje w Concordia Design Wrocław. Jak wolontariusz będziesz mogła/ mógł zobaczyć jak od środka wygląda organizacja tego wyjątkowego wydarzenia. Poznasz twórców z całego kraju i zainspirujesz się twórczą atmosferą wydarzenia.
2021-09-01
Kultura
Dołącz do zespołu wolontariatu w Narodowym Forum Muzyki i zyskaj niezwykłe doświadczenia. Chcesz poznać funkcjonowanie naszej instytucji od podszewki, lubisz kontakt z ludźmi, chcesz przebywać w przestrzeni wypełnionej muzyką? Zapraszamy do nas! Przed zbliżającym się sezonem artystycznym 2021/2022 oraz Międzynarodowym Festiwalem Wratislavia Cantans im. Andrzeja Markowskiego szukamy wolontariuszek i wolontariuszy do Zespołu Obsługi Widowni.