Przejdź do treści

Wolontariusz IT - pomoc indywidualna
Stowarzyszenie Pomocy "ISKIERKA"

Opis:

Wrocławski wolontariusz IT poszukuje osób, które chcą podzielić się swoją wiedzą i uczestniczyć w ciekawym i innowacyjnym projekcie? Chcesz pomóc wrocławianom w oswojeniu świata cyfrowego? Poznać aktywnych miłośników IT? Ten projekt jest dla Ciebie :) Obecne czasy, z którymi się mierzymy pokazują, jak ważna jest umiejętność korzystania z nowych technologii. Trudności w tym zakresie mają praktycznie osoby w każdym wieku. Dlatego też, tak potrzebna jest Wasza pomoc.

Zadania:

  • Spotkania stacjonarne 1/1 w wybranych punktach - pomoc w trudnościach IT

Czas trwania:

13/07/2021 - 31/08/2021

Dodatkowe informacje:

Obecnie poszukujemy osób, które poprowadzą indywidualne spotkania stacjonarne w ustalonym i dogodnym dla wolontariusza miejscu. Oferta dla wolontariuszy od 15 roku życia, za zgodą rodzica.

Korzyści dla wolontariusza:

  • Porozumienie z możliwością uzyskania zaświadczenia o odbytym wolontariacie.
  • Wsparcie merytoryczne podczas przygotowywania spotkania.
  • Możliwość nawiązywania relacji z innymi wolontariuszami.
  • Rozwój osobisty oraz satysfakcję z możliwości uczestniczenia w innowacyjnym projekcie.

Miejsce wolontariatu:

Wrocław

Do końca rekrutacji zostało
dni

Kategorie:

Edukacja i wychowanie

Tagi:

Najpilniejsze Dla niepełnoletnich

Kontakt:

Mariusz Korgól
wroclawskiwolontariuszit@gmail.com
tel. 691 037 303

Zobacz również

2021-07-01
Kultura
Fundacja Ludzie są Najważniejsi prowadzi ogólnopolskie projekty mające na celu dbanie o miejsca pamięci osób zasłużonych dla lokalnej społeczności lub kraju. Wszelkie podejmowane zadania w ramach Fundacji opierają się na takich wartościach jak: szacunek, partnerstwo, odpowiedzialność, patriotyzm, transparentność, pasja.
2021-06-28
Kultura
Interesuje Cię edukacja globalna i zrównoważony rozwój? Bliskie są Ci prawa dziecka? Chcesz poznać młodych, inspirujących ludzi z całego świata? Wolontariat w czasie festiwalu Brave Kids daje możliwość współorganizowania unikatowego wydarzenia, którego misją jest wyrównywanie szans, doświadczenie empatii, odkrycie siły w różnorodności kultur oraz wysłuchanie głosu dzieci za pośrednictwem sztuki.