Przejdź do treści

Wolontariusz IT - pomoc indywidualna
Stowarzyszenie Pomocy "ISKIERKA"

Opis:

Wrocławski wolontariusz IT poszukuje osób, które chcą podzielić się swoją wiedzą i uczestniczyć w ciekawym i innowacyjnym projekcie? Chcesz pomóc wrocławianom w oswojeniu świata cyfrowego? Poznać aktywnych miłośników IT? Ten projekt jest dla Ciebie :) Obecne czasy, z którymi się mierzymy pokazują, jak ważna jest umiejętność korzystania z nowych technologii. Trudności w tym zakresie mają praktycznie osoby w każdym wieku. Dlatego też, tak potrzebna jest Wasza pomoc.

Zadania:

  • Spotkania stacjonarne 1/1 w wybranych punktach - pomoc w trudnościach IT

Czas trwania:

13/07/2021 - 31/08/2021

Dodatkowe informacje:

Obecnie poszukujemy osób, które poprowadzą indywidualne spotkania stacjonarne w ustalonym i dogodnym dla wolontariusza miejscu. Oferta dla wolontariuszy od 15 roku życia, za zgodą rodzica.

Korzyści dla wolontariusza:

  • Porozumienie z możliwością uzyskania zaświadczenia o odbytym wolontariacie.
  • Wsparcie merytoryczne podczas przygotowywania spotkania.
  • Możliwość nawiązywania relacji z innymi wolontariuszami.
  • Rozwój osobisty oraz satysfakcję z możliwości uczestniczenia w innowacyjnym projekcie.

Miejsce wolontariatu:

Wrocław

Do końca rekrutacji zostało
dni

Kategorie:

Edukacja i wychowanie

Tagi:

Najpilniejsze Dla niepełnoletnich

Kontakt:

Mariusz Korgól
wroclawskiwolontariuszit@gmail.com
tel. 691 037 303

Zobacz również

2021-10-30
Inne, Kultura
W dniach 30 października oraz 1 listopada br., przy wsparciu szeregu organizacji pozarządowych oraz środowisk szkolnych i akademickich, organizujemy po raz kolejny na terenie cmentarzy w całej Polsce dobroczynną kwestę. Zgromadzone środki zostaną wykorzystane na działalność statutową naszej Fundacji, a w szczególności w zakresie renowacji polskich grobów znajdujących się na terenie Ukrainy oraz innych obiektów stanowiących polskie dziedzictwo kulturowe na Kresach.
2021-10-28
Kultura, Osoby z niepełnosprawnością
To wydarzenie będzie niecodzienną okazją do międzynarodowej wymiany praktyk oraz doświadczeń teatralnych w środowisku penitencjarnym. Festiwal "Granice" to jedna z pierwszych tego typu inicjatyw w Europie, budująca platformę do podjęcia dialogu w obszarze teatru więziennego oraz promująca tę formę na szerszą skalę. W ramach festiwalu odbędą się pokazy pracy, spektakle, warsztaty, spotkania oraz dyskusje dotyczące różnych podejść do tematu teatru w więzieniu i jego przyszłości.