Przejdź do treści

Wolontariat w Narodowym Forum Muzyki - Obsługa Widowni
Narodowe Forum Muzyki

Opis:

Dołącz do zespołu wolontariatu w Narodowym Forum Muzyki i zyskaj niezwykłe doświadczenia. Chcesz poznać funkcjonowanie naszej instytucji od podszewki, lubisz kontakt z ludźmi, chcesz przebywać w przestrzeni wypełnionej muzyką? Zapraszamy do nas! Przed zbliżającym się sezonem artystycznym 2021/2022 oraz Międzynarodowym Festiwalem Wratislavia Cantans im. Andrzeja Markowskiego szukamy wolontariuszek i wolontariuszy do Zespołu Obsługi Widowni.

Zadania:

  • kompleksowa obsługa osób korzystających z oferty kulturalnej Narodowego Forum Muzyki,
  • udzielanie informacji na temat topografii budynku oraz bieżącego repertuaru,
  • reprezentowanie instytucji.

Czas trwania:

Rekrutacja stała

Dodatkowe informacje:

Zależy nam na chęci do współpracy, pozytywnym nastawieniu do nowych zadań oraz otwartości. Oferta dla osób od 16 roku życia.

Korzyści dla wolontariusza:

  • Zdobędziesz u nas ciekawe doświadczenie pracy w dużym zespole,
  • poznasz funkcjonowanie renomowanej instytucji kultury,
  • będziesz mogła / mógł korzystać z naszej oferty koncertowej,
  • zapewniamy porozumienie wolontaryjne.

Miejsce wolontariatu:

50-071 Wrocław

pl. Wolności 1

Kategorie:

Kultura

Tagi:

Najpilniejsze Dla niepełnoletnich

Kontakt:

Paulina Stechnij
paulina.stechnij@nfm.wroclaw.pl
tel. 661 532 671

Zobacz również

2022-05-31
Kultura
Poszukujemy wolontariuszy i wolontariuszek do pomocy podczas premiery nowej książki Olgi Tokarczuk, 2 czerwca 2022 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu. Jeśli masz minimum 16 lat, chcesz uczestniczyć w wielkiej literackiej imprezie, wraz z Fundacją Olgi Tokarczuk, Wydawnictwem Literackim, Wrocławskim Domem Literatury i Wrocławiem Miastem Literatury UNESCO, wyślij swoje zgłoszenie na adres: info@literatura.wroclaw.pl
2022-07-20
Kultura
Odważne kino artystyczne, hity światowych festiwali, nowe filmy bezkompromisowych wizjonerów. Do tego wystawy, działania artystyczne, spotkania i dyskusje z udziałem sław polskiego i światowego kina. 22. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty to jedno z najważniejszych i największych wydarzeń filmowych w Polsce, a przede wszystkim miejsce z niepodrabialną atmosferą, gdzie rodzi się mnóstwo wspaniałych przyjaźni.