Przejdź do treści

Wolontariusze maluchów żłobkowych
Stowarzyszenie Drzwi Życia

Opis:

Żłobek Radosny Domek przy alei Jana Matejki 2c, powstał by najmłodsi członkowie naszego wrocławskiego społeczeństwa mogli poczuć ciepło, bezpieczeństwo, bliskość jak również rozwinąć i w pełni wykorzystać swój potencjał. Szukamy wolontariuszy w różnym wieku do współpracy w umileniu czasu naszym maleństwom. Chcemy by każde dziecko mogło rozwijać swoje talenty, przebywać jak najwięcej na świeżym powietrzu, kiedy tylko zajdzie potrzeba być przytulane i pieszczone. Spędzać radośnie czas.

Zadania:

  • Spacery
  • Czytanie bajek
  • Zabawy ruchowe lub muzyczne

Czas trwania:

Rekrutacja stała

Dodatkowe informacje:

Szukamy osób o wielkim sercu i miłości do najmłodszych. Chcemy by wolontariusz mógł np. regularnie czytać dzieciom bajki, wspólnie z opiekunkami uczestniczyć w dziecięcych spacerach. Jeśli ktoś ma talent muzyczny to śpiewać lub grać dla i z dziećmi. Wszelki nowe inicjatywy i pomysły są mile widziane.

Korzyści dla wolontariusza:

  • Nabycie umiejętności w opiece nad dziećmi
  • Staż w żłobku
  • Zapoznanie się z najnowszymi metodami opieki nad dziećmi do lat 3

Miejsce wolontariatu:

50-333 Wrocław

Aleja Jana Matejki 2c/4

Kategorie:

Dzieci

Tagi:

Dla pełnoletnich

Kontakt:

Gabriela Biduś
gabriela.bidus@gmail.com
606576593

Zobacz również

2021-10-30
Inne, Kultura
W dniach 30 października oraz 1 listopada br., przy wsparciu szeregu organizacji pozarządowych oraz środowisk szkolnych i akademickich, organizujemy po raz kolejny na terenie cmentarzy w całej Polsce dobroczynną kwestę. Zgromadzone środki zostaną wykorzystane na działalność statutową naszej Fundacji, a w szczególności w zakresie renowacji polskich grobów znajdujących się na terenie Ukrainy oraz innych obiektów stanowiących polskie dziedzictwo kulturowe na Kresach.
2021-10-28
Kultura, Osoby z niepełnosprawnością
To wydarzenie będzie niecodzienną okazją do międzynarodowej wymiany praktyk oraz doświadczeń teatralnych w środowisku penitencjarnym. Festiwal "Granice" to jedna z pierwszych tego typu inicjatyw w Europie, budująca platformę do podjęcia dialogu w obszarze teatru więziennego oraz promująca tę formę na szerszą skalę. W ramach festiwalu odbędą się pokazy pracy, spektakle, warsztaty, spotkania oraz dyskusje dotyczące różnych podejść do tematu teatru w więzieniu i jego przyszłości.