Przejdź do treści

Wolontariusze maluchów żłobkowych
Stowarzyszenie Drzwi Życia

Opis:

Żłobek Radosny Domek przy alei Jana Matejki 2c, powstał by najmłodsi członkowie naszego wrocławskiego społeczeństwa mogli poczuć ciepło, bezpieczeństwo, bliskość jak również rozwinąć i w pełni wykorzystać swój potencjał. Szukamy wolontariuszy w różnym wieku do współpracy w umileniu czasu naszym maleństwom. Chcemy by każde dziecko mogło rozwijać swoje talenty, przebywać jak najwięcej na świeżym powietrzu, kiedy tylko zajdzie potrzeba być przytulane i pieszczone. Spędzać radośnie czas.

Zadania:

  • Spacery
  • Czytanie bajek
  • Zabawy ruchowe lub muzyczne

Czas trwania:

Rekrutacja stała

Dodatkowe informacje:

Szukamy osób o wielkim sercu i miłości do najmłodszych. Chcemy by wolontariusz mógł np. regularnie czytać dzieciom bajki, wspólnie z opiekunkami uczestniczyć w dziecięcych spacerach. Jeśli ktoś ma talent muzyczny to śpiewać lub grać dla i z dziećmi. Wszelki nowe inicjatywy i pomysły są mile widziane.

Korzyści dla wolontariusza:

  • Nabycie umiejętności w opiece nad dziećmi
  • Staż w żłobku
  • Zapoznanie się z najnowszymi metodami opieki nad dziećmi do lat 3

Miejsce wolontariatu:

50-333 Wrocław

Aleja Jana Matejki 2c/4

Kategorie:

Dzieci

Tagi:

Dla pełnoletnich

Kontakt:

Gabriela Biduś
gabriela.bidus@gmail.com
606576593

Zobacz również

2021-09-01
Kultura
Dołącz do zespołu wolontariatu w Narodowym Forum Muzyki i zyskaj niezwykłe doświadczenia. Chcesz poznać funkcjonowanie naszej instytucji od podszewki, lubisz kontakt z ludźmi, chcesz przebywać w przestrzeni wypełnionej muzyką? Zapraszamy do nas! Przed zbliżającym się sezonem artystycznym 2021/2022 oraz Międzynarodowym Festiwalem Wratislavia Cantans im. Andrzeja Markowskiego szukamy wolontariuszek i wolontariuszy do Zespołu Obsługi Widowni.
2021-07-01
Kultura
Fundacja Ludzie są Najważniejsi prowadzi ogólnopolskie projekty mające na celu dbanie o miejsca pamięci osób zasłużonych dla lokalnej społeczności lub kraju. Wszelkie podejmowane zadania w ramach Fundacji opierają się na takich wartościach jak: szacunek, partnerstwo, odpowiedzialność, patriotyzm, transparentność, pasja.