Przejdź do treści

Wolontariusz mówiący w języku hiszpańskim
Szkoła Podstawowa nr 78 we Wrocławiu

Opis:

Poszukujemy osób ze znajomością języka hiszpańskiego do wsparcia dziecka z Meksyku w zajęciach dydaktycznych. Uczennica uczęszcza do klasy II od połowy lutego 2022 r. Posługuje się tylko językiem hiszpańskim. Zależy nam na stworzeniu dziewczynce jak najlepszych warunków sprzyjających adaptacji w nowym środowisku i umożliwienia komunikacji w środowisku szkolnym. Zależy nam na eliminowaniu stresu i złego samopoczucia u uczennicy.

Zadania:

  • towarzyszenie dziecku podczas zajęć edukacyjnych
  • pomoc w nawiązywaniu kontaktów i wprowadzenie do grupy rówieśników
  • tłumaczenie zasad obowiązujących w szkole

Czas trwania:

28/02/2022 - 24/06/2022

Dodatkowe informacje:

Pożądane cechy wolontariusza to otwartość, wyrozumiałość, umiejętność nawiązywania kontaktu z dziećmi, cierpliwość. Zapraszamy do współpracy osoby, które dysponują czasem minimum 2-3 godziny dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.50-12.15 lub 11.20.

Korzyści dla wolontariusza:

  • doświadczenie w pracy z dzieckiem obcojęzycznym w młodszym wieku szkolnym
  • zaświadczenie o odbyciu wolontariatu w szkole

Miejsce wolontariatu:

50-303 Wrocław

Jedności Narodowej 195

Do końca rekrutacji zostało
dni

Kategorie:

Edukacja i wychowanie Dzieci

Tagi:

Najpilniejsze Dla pełnoletnich

Kontakt:

Natalia Ożga
natalia.pedagog@sp78.wroclaw.pl
tel. 71 798 68 65 w.140

Zobacz również

2022-05-31
Kultura
Poszukujemy wolontariuszy i wolontariuszek do pomocy podczas premiery nowej książki Olgi Tokarczuk, 2 czerwca 2022 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu. Jeśli masz minimum 16 lat, chcesz uczestniczyć w wielkiej literackiej imprezie, wraz z Fundacją Olgi Tokarczuk, Wydawnictwem Literackim, Wrocławskim Domem Literatury i Wrocławiem Miastem Literatury UNESCO, wyślij swoje zgłoszenie na adres: info@literatura.wroclaw.pl
2022-07-20
Kultura
Odważne kino artystyczne, hity światowych festiwali, nowe filmy bezkompromisowych wizjonerów. Do tego wystawy, działania artystyczne, spotkania i dyskusje z udziałem sław polskiego i światowego kina. 22. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty to jedno z najważniejszych i największych wydarzeń filmowych w Polsce, a przede wszystkim miejsce z niepodrabialną atmosferą, gdzie rodzi się mnóstwo wspaniałych przyjaźni.