Przejdź do treści

Wrocławski Wolontariat Artystyczny
Fundacja "Teatr Układ Formalny"

Opis:

Dzięki bezpośrednim kontaktom do placówek, które zajmują się działaniami pomocowymi we Wrocławiu, chcemy w tych miejscach organizować wszelkiego rodzaju działania artystyczne oraz twórcze. Od animacji z dziećmi, recytacji wierszy, czytania bajek i książek po koncerty, małe spektakle, czy warsztaty graficzne i malarskie. Wszystko w ramach możliwości danych miejsc i naszych, czyli twórców.

Zadania:

  • Bezpośrednie działania artystyczne w placówkach pomocy dla osób poszkodowanych w wyniku wojny w Ukrainie
  • Animacje, mini koncerty, czytanie bajek itp.

Czas trwania:

Rekrutacja stała

Dodatkowe informacje:

Prośba o wypełnienie ankiety, która pozwoli nam na zebranie podstawowych informacji o Twoim doświadczeniu i specyfice twórczości. Dzięki temu będziemy mogli choć trochę Cię poznać i zaproponować działanie, które będzie możliwe do zrealizowania. W początkowej fazie projektu chcemy postawić na krótkie 1-2 godzinne aktywności w różnych ośrodkach, w zależności od Waszych i naszych możliwości. Oferta dla osób od 16 roku życia.

Korzyści dla wolontariusza:

  • Wykorzystanie własnych umiejętności w działaniu dla potrzebujących
  • Integracja ze środowiskiem twórczym we Wrocławiu
  • Współpraca z innymi organizacjami pozarządowymi

Miejsce wolontariatu:

54-206 Wrocław

Kategorie:

Wsparcie Ukrainy Kultura

Tagi:

Dla niepełnoletnich

Kontakt:

Przemysław Furdak
przemyslaw.furdak@ukladformalny.pl
tel. 506 474 384

Zobacz również

2022-05-31
Kultura
Poszukujemy wolontariuszy i wolontariuszek do pomocy podczas premiery nowej książki Olgi Tokarczuk, 2 czerwca 2022 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu. Jeśli masz minimum 16 lat, chcesz uczestniczyć w wielkiej literackiej imprezie, wraz z Fundacją Olgi Tokarczuk, Wydawnictwem Literackim, Wrocławskim Domem Literatury i Wrocławiem Miastem Literatury UNESCO, wyślij swoje zgłoszenie na adres: info@literatura.wroclaw.pl
2022-07-20
Kultura
Odważne kino artystyczne, hity światowych festiwali, nowe filmy bezkompromisowych wizjonerów. Do tego wystawy, działania artystyczne, spotkania i dyskusje z udziałem sław polskiego i światowego kina. 22. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty to jedno z najważniejszych i największych wydarzeń filmowych w Polsce, a przede wszystkim miejsce z niepodrabialną atmosferą, gdzie rodzi się mnóstwo wspaniałych przyjaźni.