Przejdź do treści

Poszukiwany animator dziecięcy
Fundacja W Związku Z Rakiem

Opis:

Poszukujemy chętnych osób do wsparcia eventów fundacyjnych, które odbywać się będą we Wrocławiu od maja do końca wakacji, głównie w weekendy. Zapraszamy do współpracy wolontariuszy, którzy lubią pracę z dziećmi i dobrze się czują w roli animatora.

Zadania:

  • malowanie twarzy dzieciom,
  • prowadzenie zajęć dla dzieci, np. sportowych lub plastycznych,
  • organizowanie zabaw i gier.

Czas trwania:

Rekrutacja stała

Dodatkowe informacje:

Korzyści dla wolontariusza:

  • poznasz super ludzi,
  • nauczysz się organizować swoją pracę,
  • nauczysz się pracować z dziećmi,
  • otrzymasz zaświadczenie o wolontariacie.

Miejsce wolontariatu:

50-502 Wrocław

Hubska 96-100 119

Kategorie:

Zdrowie Dzieci

Tagi:

Kontakt:

Agata Łabuda
agata.labuda@zrakiem.pl
tel. 575 000 241

Zobacz również

2022-05-31
Kultura
Poszukujemy wolontariuszy i wolontariuszek do pomocy podczas premiery nowej książki Olgi Tokarczuk, 2 czerwca 2022 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu. Jeśli masz minimum 16 lat, chcesz uczestniczyć w wielkiej literackiej imprezie, wraz z Fundacją Olgi Tokarczuk, Wydawnictwem Literackim, Wrocławskim Domem Literatury i Wrocławiem Miastem Literatury UNESCO, wyślij swoje zgłoszenie na adres: info@literatura.wroclaw.pl
2022-07-20
Kultura
Odważne kino artystyczne, hity światowych festiwali, nowe filmy bezkompromisowych wizjonerów. Do tego wystawy, działania artystyczne, spotkania i dyskusje z udziałem sław polskiego i światowego kina. 22. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty to jedno z najważniejszych i największych wydarzeń filmowych w Polsce, a przede wszystkim miejsce z niepodrabialną atmosferą, gdzie rodzi się mnóstwo wspaniałych przyjaźni.