Przejdź do treści

12. Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa - oferta dla wolontariuszy
Centrum Kultury "Zamek"

Opis:

Zapraszamy do uczestnictwa w wolontariacie na 12. Wrocławskim Festiwalu Dobrego Piwa. Festiwal odbywa się w tym roku w dniach 10-12 czerwca na Stadionie Wrocław. Zgłoszenia na wolontariat przyjmujemy do 27 maja. Na wolontariuszy czekają festiwalowe upominki, specjalna festiwalowa koszulka oraz ciepły posiłek!

Zadania:

  • Pomoc przy programie festiwalu
  • Informacja/ praca w biurze/ kontakt z uczestnikami
  • Zadania lotne
  • Pomoc w strefie dziecięcej

Czas trwania:

10/06/2022 - 12/06/2022

Dodatkowe informacje:

Szukamy osób dyspozycyjnych w dniach festiwalu, które będą chciały wesprzeć nas w organizacji i sprawnym przeprowadzeniu całego wydarzenia. Oferta jest dostępna dla osób powyżej 16 roku życia.

Korzyści dla wolontariusza:

  • Dostaniesz od nas festiwalową koszulkę, upominki z tegorocznej edycji festiwalu i ciepły posiłek

Miejsce wolontariatu:

54-118 Wrocław

Aleja Śląska 1

Do końca rekrutacji zostało
dni

Kategorie:

Inne

Tagi:

Kontakt:

Damian Chruzimski
staz@zamek.wroclaw.pl
tel. 793 084 032

Zobacz również

2022-05-31
Kultura
Poszukujemy wolontariuszy i wolontariuszek do pomocy podczas premiery nowej książki Olgi Tokarczuk, 2 czerwca 2022 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu. Jeśli masz minimum 16 lat, chcesz uczestniczyć w wielkiej literackiej imprezie, wraz z Fundacją Olgi Tokarczuk, Wydawnictwem Literackim, Wrocławskim Domem Literatury i Wrocławiem Miastem Literatury UNESCO, wyślij swoje zgłoszenie na adres: info@literatura.wroclaw.pl
2022-07-20
Kultura
Odważne kino artystyczne, hity światowych festiwali, nowe filmy bezkompromisowych wizjonerów. Do tego wystawy, działania artystyczne, spotkania i dyskusje z udziałem sław polskiego i światowego kina. 22. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty to jedno z najważniejszych i największych wydarzeń filmowych w Polsce, a przede wszystkim miejsce z niepodrabialną atmosferą, gdzie rodzi się mnóstwo wspaniałych przyjaźni.