Przejdź do treści

Poszukiwani wolontariusze do nowej odsłony projektu Brave Kids/Lelenfant!
Fundacja Przyjaźń Sztuka Edukacja

Opis:

Podobno słonie (z francuskiego: l'éléphant) to najbardziej pokojowe, mądre i przyjacielskie istoty na ziemi. Zupełnie jak dzieci! Właśnie to połączenie dało nam podstawę do określenia symboliki przedsięwzięcia stanowiącego kontynuację #BraveKids pod szyldem Fundacji Przyjaźń Sztuka Edukacja. Projekt Lelenfant – inicjatywa mająca na celu integrację międzykulturową w myśl idei „dzieci uczą dzieci”.

Zadania:

  • opieka nad artystami (podawanie posiłków, sprzątanie, organizowanie im wolnego czasu itp.)
  • wsparcie instruktorów podczas warsztatów
  • pomoc przy organizacji wydarzeń publicznych

Czas trwania:

11/06/2022 - 30/08/2022

Dodatkowe informacje:

Będziemy potrzebować twojej pomocy podczas półkolonii, występów grup artystycznych oraz na publicznych wydarzeniach. Wszystko to będzie miało miejsce we Wrocławiu. Ze względu na pracę z dziećmi, przyjmujemy tylko osoby pełnoletnie. Mile widziana znajomość języków obcych, lecz nie wymagana. Od wolontariusza oczekujemy: uśmiechu, zaangażowania, kreatywności i chęci do działania. W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt ;)

Korzyści dla wolontariusza:

  • wystawiamy zaświadczenie o odbytym wolontariacie
  • dostaniesz również darmowe wejściówki na wrocławskie wydarzenia
  • otrzymasz gadżety promocyjne projektu Lelenfant (w tym identyfikator)
  • przede wszystkim zdobędziesz doświadczenie w pracy z dziećmi oraz w tworzeniu występów scenicznych
  • gwarantujemy przyjazną atmosferę i wiele ciekawych wyzwań ;)

Miejsce wolontariatu:

Wrocław

Do końca rekrutacji zostało
dni

Kategorie:

Dzieci

Tagi:

Kontakt:

Martyna Płuska
mati.pluska@gmail.com
tel. 607 902 003

Zobacz również

2022-10-10
Kultura
Ogólnopolskie Forum Chóralistyki „Wrocław Miastem Muzyki”, którego organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Animatorów Kultury „Kulturalny Koneser” to muzyka w aspektach naukowych i praktycznych w różnych przestrzeniach Wrocławia. Harmonogram Forum: 11.10.2022 - Konferencja Chóralna w Sali Sesyjnej Dworca PKP 12-13.10.2022 - Konkurs Dyrygencki w Sali Koncertowej Radia Wrocław 14.10.2022 - Dzień warsztatowy w Akademii Muzycznej 15-16.10.2022 - Konkurs Chóralny w Narodowym Forum Muzyki
2022-07-25
Kultura
SIMCHA to wyjątkowa okazja do prawdziwego spotkania z kulturą żydowską, obserwowania jej różnych elementów i artystycznych osiągnięć. Gwarantujemy bezpłatny udział w wydarzeniach festiwalowych, poznanie ciekawych ludzi, certyfikat uczestnictwa, poznanie wykładowców akademickich, ludzi świata kultury i nauki. Jak co roku, czekają na nas koncerty, wykłady, wystawy, warsztaty, panele dyskusyjne, spacery z przewodnikiem, Jarmark, a także możliwość udziału w wydarzeniach życia żydowskiego.