Przejdź do treści

Pomoc w Urzędzie (Zespołach Rejestracji Pojazdów) - uzupełnianie wniosków
Wydział Spraw Obywatelskich

Opis:

Osoby przybyłe z Ukrainy zgłaszają się do Zespołów Rejestracji Pojazdów UM w sprawie przerejestrowania pojazdów oraz wydania prawa jazdy. Wnioski są długie i złożone. Potrzebujemy wolontariuszy posługujących się językiem ukraińskim do wsparcia przy tłumaczeniu i pomocy organizacyjnej. Szukamy osób pełnoletnich, dyspozycyjnych w przedziale godzinowym 8.00-16.00 w dni robocze. Jeśli dysponujesz kilkoma godzinami w ciągu dnia - Twoja pomoc bardzo się przyda!

 

Zadania:

  • pomoc w tłumaczeniu procedur i wypełnianiu wniosków
  • pomoc organizacyjna
  • wsparcie i towarzyszenie podczas załatwiania spraw urzędowych

Czas trwania:

Rekrutacja stała

Dodatkowe informacje:

Obsługa interesantów odbywa się w: Centrum Obsługi Mieszkańca, ul. G. Zapolskiej 4, pl. Nowy Targ 1-8 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Poszukiwane są osoby posługujące się językiem polskim i ukraińskim.

Korzyści dla wolontariusza:

  • zdobycie doświadczenia w pracy administracyjnej
  • realna pomoc osobom z Ukrainy
  • możliwość zaświadczenia po zakończeniu wolontariatu

Kategorie:

Wsparcie Ukrainy Inne

Tagi:

Najpilniejsze Dla pełnoletnich

Kontakt:

zespół ds. wolontariatu
centrum@wolontariat.wroclaw.pl
71 7724991, 538 579 518

Zobacz również

2022-10-10
Kultura
Ogólnopolskie Forum Chóralistyki „Wrocław Miastem Muzyki”, którego organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Animatorów Kultury „Kulturalny Koneser” to muzyka w aspektach naukowych i praktycznych w różnych przestrzeniach Wrocławia. Harmonogram Forum: 11.10.2022 - Konferencja Chóralna w Sali Sesyjnej Dworca PKP 12-13.10.2022 - Konkurs Dyrygencki w Sali Koncertowej Radia Wrocław 14.10.2022 - Dzień warsztatowy w Akademii Muzycznej 15-16.10.2022 - Konkurs Chóralny w Narodowym Forum Muzyki
2022-07-25
Kultura
SIMCHA to wyjątkowa okazja do prawdziwego spotkania z kulturą żydowską, obserwowania jej różnych elementów i artystycznych osiągnięć. Gwarantujemy bezpłatny udział w wydarzeniach festiwalowych, poznanie ciekawych ludzi, certyfikat uczestnictwa, poznanie wykładowców akademickich, ludzi świata kultury i nauki. Jak co roku, czekają na nas koncerty, wykłady, wystawy, warsztaty, panele dyskusyjne, spacery z przewodnikiem, Jarmark, a także możliwość udziału w wydarzeniach życia żydowskiego.