Przejdź do treści

Wolontariat Runmageddon - Wrocław
Fundacja Runmageddon

Opis:

Podbijaliśmy Wrocław nie jeden raz! Czy odważysz się dołączyć do silnych, niezwyciężonych i niesamowitych Wolontariuszy na kolejnym evencie w tym roku?

Zadania:

  • Wsparcie na poszczególnych strefach działań: Strefa KIDS, trasa morderczego biegu, Biuro Zawodów, Strefa Startu, Strefa Mety.

Czas trwania:

08/04/2019 - 17/04/2019

Dodatkowe informacje:

Więcej informacji na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/310395882927140/ Zapisy już otwarte -> Załóż konto na runmageddon.pl, wejdź w zakładkę "Wolontariat" i wybierz dni, w których chcesz nam pomóc! Do zobaczenia!

Korzyści dla wolontariusza:

  • Naszym wolontariuszom zapewniamy: nocleg, wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), ubezpieczenie NNW, zaświadczenie o odbytym wolontariacie, koszulkę i gadżety Runmageddon,
  • zniżki na odzież i starty za każdy dzień wolontariatu, czułą opiekę organizatorską, przygodę życia, niezapomniane emocje, przyjaźnie na lata

Miejsce wolontariatu:

Wrocław, Partynice

Do końca rekrutacji zostało
dni

Kategorie:

Sport i rekreacja

Tagi:

Kontakt:

Mateusz Skorupiński
wolontariat@runmageddon.pl, mateusz.skorupinski@runmageddon.pl
tel. 884 666 849

Zobacz również

2019-03-18
Kultura
Zapraszamy do współpracy osoby, które skończyły 16 lat i chciałyby zaangażować się w pracę naszej instytucji – wesprzeć działania produkcyjne, zaopiekować się artystami, oprowadzić gości, przygotować, sprawdzić, znaleźć, dopilnować, uczestniczyć, dobrze się bawić, poznać ciekawych ludzi, nauczyć się nowych rzeczy, popisać się swoimi umiejętnościami, rozwinąć pasje.
2019-03-18
Dzieci
Poszukujemy Wolontariuszy - ''Doktorów Clownów'', którzy odwiedzając regularnie dzieci i dorosłych, będą wspierać przez terapię śmiechem proces poprawy kondycji fizycznej i psychicznej. Oprócz pracy w szpitalach angażujemy w nasze działania także domy dziecka, hospicja, ŚDS-y, przedszkola i szkoły specjalne, DPS-y, czy placówki dla seniorów.