Przejdź do treści

Bieg Kobiet Wrocław Zawsze Pier(w)si
Fundacja w Biegu

Opis:

Szukamy wolontariuszy do pomocy podczas największego biegu dla kobiet w Polsce! 7 kwietnia we Wrocławiu 2500 kobiet pobiegnie dla zdrowych piersi a Ty możesz wspólnie z nami współtworzyć to wyjątkowe wydarzenie! Uwierz nam - takiego powera nie ma na innych biegach! Przyjdź i przekonaj się!

Zadania:

  • pomoc w biurze zawodów,
  • rozdawanie medali lub wody na mecie,
  • zabezpieczenie trasy,
  • obsługa depozytu/szatni.

Czas trwania:

05/04/2019 - 07/04/2019

Dodatkowe informacje:

Wymagania: dyspozycyjność dnia 5,6 lub 7 kwietnia 2019, umiejętność pracy w zespole, mile widziane doświadczenie wolontariackie, pozytywne nastawienie, wiek 12+.

Korzyści dla wolontariusza:

  • certyfikat udziału w wolontariacie,
  • pakiet startowy na naszą imprezę,
  • koszulkę wraz z innymi niespodziankami.

Miejsce wolontariatu:

Wrocław

Do końca rekrutacji zostało
dni

Kategorie:

Sport i rekreacja

Tagi:

Dla niepełnoletnich

Kontakt:

Ola Peisert
ola@kobietawbiegu.pl
tel. 692 841 958

Zobacz również

2019-03-18
Kultura
Zapraszamy do współpracy osoby, które skończyły 16 lat i chciałyby zaangażować się w pracę naszej instytucji – wesprzeć działania produkcyjne, zaopiekować się artystami, oprowadzić gości, przygotować, sprawdzić, znaleźć, dopilnować, uczestniczyć, dobrze się bawić, poznać ciekawych ludzi, nauczyć się nowych rzeczy, popisać się swoimi umiejętnościami, rozwinąć pasje.
2019-03-18
Dzieci
Poszukujemy Wolontariuszy - ''Doktorów Clownów'', którzy odwiedzając regularnie dzieci i dorosłych, będą wspierać przez terapię śmiechem proces poprawy kondycji fizycznej i psychicznej. Oprócz pracy w szpitalach angażujemy w nasze działania także domy dziecka, hospicja, ŚDS-y, przedszkola i szkoły specjalne, DPS-y, czy placówki dla seniorów.