Przejdź do treści

Koordynator Wielkanocnej Zbiórki Żywności
Bank Żywności we Wrocławiu

Opis:

Lubisz pomagać innym i pracować z ludźmi? Łatwo nawiązujesz kontakt, jesteś otwarty i aktywny? Zgadzasz się też, że wszyscy powinni mieć pełne brzuszki i uśmiech na twarzy? Nie zastanawiaj się dłużej! Zrób coś dobrego już dziś i dołącz do zespołu Banku Żywności we Wrocławiu! Obecnie poszukujemy Koordynatorów Wielkanocnej Zbiórki Żywności, która odbędzie się we wrocławskich sklepach, w dniach 05-06.04.2019 r.

Zadania:

  • czuwanie nad przebiegiem zbiórki na terenie hipermarketu,
  • utrzymywanie stałego kontaktu czasie zbiórki ze sklepem i klientami,
  • kierowanie pracą kilkunastu wolontariuszy.

Czas trwania:

05/04/2019 - 06/04/2019

Dodatkowe informacje:

Czym powinien wyróżniać się koordynator? Musi mieć ukończone 18 lat, posiadać cechy przywódcze – podczas zbiórki pokieruje pracą wolontariuszy – uczniów gimnazjów, posiadać umiejętności pracy w zespole, być osobą komunikatywną, śmiałą i zaradną.

Korzyści dla wolontariusza:

  • praca w młodym i zgranym zespole,
  • możliwość poznania specyfiki III sektora,
  • nowe znajomości i przyjaźnie,
  • rekomendacje i podziękowania od Banku Żywności (jakże mile widziane w CV!)

Miejsce wolontariatu:

Wrocław

Do końca rekrutacji zostało
dni

Kategorie:

Inne

Tagi:

Kontakt:

Monika Kraszewska
monika.majewska.bankizywnosci@gmail.com
tel. 502 343 945

Zobacz również

2019-03-18
Kultura
Zapraszamy do współpracy osoby, które skończyły 16 lat i chciałyby zaangażować się w pracę naszej instytucji – wesprzeć działania produkcyjne, zaopiekować się artystami, oprowadzić gości, przygotować, sprawdzić, znaleźć, dopilnować, uczestniczyć, dobrze się bawić, poznać ciekawych ludzi, nauczyć się nowych rzeczy, popisać się swoimi umiejętnościami, rozwinąć pasje.
2019-03-18
Dzieci
Poszukujemy Wolontariuszy - ''Doktorów Clownów'', którzy odwiedzając regularnie dzieci i dorosłych, będą wspierać przez terapię śmiechem proces poprawy kondycji fizycznej i psychicznej. Oprócz pracy w szpitalach angażujemy w nasze działania także domy dziecka, hospicja, ŚDS-y, przedszkola i szkoły specjalne, DPS-y, czy placówki dla seniorów.