Przejdź do treści

Korepetycje z języka angielskiego i niemieckiego
Domy dla Dzieci Towarzystwa Nasz Dom we Wrocławiu

Opis:

Pilnie poszukujemy osób posiadających umiejętności językowe z niemieckiego oraz angielskiego na poziomie średniozaawansowanym, którzy zechcą podzielić się swoją wiedzą z dwójką naszych podopiecznych 15- latkiem z niemieckiego oraz 17- latką z angielskiego. Nie musisz być lektorem, jeśli dobrze się czujesz ze znajomością tych języków, śmiało odezwij się. Czekamy. Czasu już mało, a wiedza naszych dzieci z tych przedmiotów kuśtyka. Zapraszamy do współpracy.

Zadania:

  • Nauka języka niemieckiego z 15-latkiem
  • nauka języka niemieckiego z 17-latką

Czas trwania:

25/03/2019 - 21/06/2019

Dodatkowe informacje:

Terminy spotkań do uzgodnienia. 

Korzyści dla wolontariusza:

  • doświadczenie i satysfakcję ze zrobienia czegoś dobrego
  • zaświadczenie o odbytym wolontariacie

Miejsce wolontariatu:

52-221 Wrocław

Storczytowa 43

Do końca rekrutacji zostało
dni

Kategorie:

Edukacja i wychowanie

Tagi:

Dla pełnoletnich

Kontakt:

Sylwia Mazurek
smazurek2@gmail.com
506139827

Zobacz również

2019-04-25
Zdrowie
Fundacja W Związku Z Rakiem poszukuje Wolontariusza/ki do pomocy przy codziennych czynnościach dla Pani, która choruje na raka. Pani jest w pełni sprawna, do obowiązków należałoby przede wszystkim: zakupy, pomoc przy porządkach domowych, przy gotowaniu. Pomoc 2,3 godziny dwa lub trzy razy w tygodniu do uzgodnienia z Panią. Bardzo ważne, aby osoba była zmotoryzowana ponieważ Pani mieszka w Sadkowie kilkanaście kilometrów pod Wrocławiem.
2019-05-18
Kultura, Sport i rekreacja, Dzieci
Zapraszamy do udziału w wolontariacie podczas dwóch wydarzeń plenerowych – Dniu Odry (18 maja, Bulwar Xawerego Dunikowskiego) i Dniu Dziecka (2 czerwca, Ogród Staromiejski), w ramach których planowane są m.in.: warsztaty artystyczne i literackie dla dzieci i młodzieży, czytania literatury na żywo w wykonaniu znanych wrocławian i wrocławianek, konkursy z nagrodami oraz zabawy i aktywności wokół książek dla najmłodszych czytelników.