Przejdź do treści

Korepetycje z języka angielskiego i niemieckiego
Domy dla Dzieci Towarzystwa Nasz Dom we Wrocławiu

Opis:

Pilnie poszukujemy osób posiadających umiejętności językowe z niemieckiego oraz angielskiego na poziomie średniozaawansowanym, którzy zechcą podzielić się swoją wiedzą z dwójką naszych podopiecznych 15- latkiem z niemieckiego oraz 17- latką z angielskiego. Nie musisz być lektorem, jeśli dobrze się czujesz ze znajomością tych języków, śmiało odezwij się. Czekamy. Czasu już mało, a wiedza naszych dzieci z tych przedmiotów kuśtyka. Zapraszamy do współpracy.

Zadania:

  • Nauka języka niemieckiego z 15-latkiem
  • nauka języka niemieckiego z 17-latką

Czas trwania:

25/03/2019 - 21/06/2019

Dodatkowe informacje:

Terminy spotkań do uzgodnienia. 

Korzyści dla wolontariusza:

  • doświadczenie i satysfakcję ze zrobienia czegoś dobrego
  • zaświadczenie o odbytym wolontariacie

Miejsce wolontariatu:

52-221 Wrocław

Storczytowa 43

Do końca rekrutacji zostało
dni

Kategorie:

Edukacja i wychowanie

Tagi:

Dla pełnoletnich

Kontakt:

Sylwia Mazurek
smazurek2@gmail.com
506139827

Zobacz również

2019-09-16
Kultura
Jesteś osobą którą rozpiera energia? A może Wrocław to nowe miejsce i szukasz znajomych? Chcesz zobaczyć jak teatr wygląda od zaplecza? Być może w przyszłości chcesz pracować w instytucji publicznej? Jeżeli tak, to ta oferta jest skierowana do Ciebie.
2019-08-19
Inne
Proponujemy interesujące rozwiązanie wolontariackie. Dołączając do naszego zespołu możesz pomagać osobom Bezdomnym i jednocześnie wykazać się swoim zmysłem twórczym. Prowadzimy we Wrocławiu przy ul. Wyszyńskiego Punkt Dobroczynny, który z Twoim wsparciem i umiejętnością tworzenia dobrze prezentującej się kolekcji podążającej za trendami, dzięki Twojej otwartości i umiejętności nawiązywania dobrych relacji z otoczeniem, stanie się miejscem spotkań wielu Wrocławian. www.bratalbert.wroclaw.pl