Przejdź do treści

Korepetycje z języka angielskiego i niemieckiego
Domy dla Dzieci Towarzystwa Nasz Dom we Wrocławiu

Opis:

Pilnie poszukujemy osób posiadających umiejętności językowe z niemieckiego oraz angielskiego na poziomie średniozaawansowanym, którzy zechcą podzielić się swoją wiedzą z dwójką naszych podopiecznych 15- latkiem z niemieckiego oraz 17- latką z angielskiego. Nie musisz być lektorem, jeśli dobrze się czujesz ze znajomością tych języków, śmiało odezwij się. Czekamy. Czasu już mało, a wiedza naszych dzieci z tych przedmiotów kuśtyka. Zapraszamy do współpracy.

Zadania:

  • Nauka języka niemieckiego z 15-latkiem
  • nauka języka niemieckiego z 17-latką

Czas trwania:

25/03/2019 - 21/06/2019

Dodatkowe informacje:

Terminy spotkań do uzgodnienia. 

Korzyści dla wolontariusza:

  • doświadczenie i satysfakcję ze zrobienia czegoś dobrego
  • zaświadczenie o odbytym wolontariacie

Miejsce wolontariatu:

52-221 Wrocław

Storczytowa 43

Do końca rekrutacji zostało
dni

Kategorie:

Edukacja i wychowanie

Tagi:

Dla pełnoletnich

Kontakt:

Sylwia Mazurek
smazurek2@gmail.com
506139827

Zobacz również

2019-06-12
Inne
Lubisz pomagać? Kochasz książki? To Ciebie szukamy! Fundacja Zaczytani.org zakończyła Wielką Zbiórkę Książek ogromnym sukcesem! 603 tys książek czeka na naszych beneficjentów. Zapraszamy do wspólnego przygotowywania paczek do szpitali, hospicjów, domów dziecka, świetlic środowiskowych i narodowych centr krwi.
2019-06-04
Kultura
Zapraszamy do zgłaszania się wszystkich chętnych do pomocy przy wolontariacie podczas 12. Festiwalu Kalejdoskop Kultur! Festiwal Kalejdoskop Kultur od 12 lat przybliża mieszkańcom Wrocławia dorobek artystów reprezentujących mniejszości narodowe i etniczne zamieszkujące Wrocław i Dolny Śląsk. Podczas festiwalu celebrujemy piękno różnorodności i przybliżamy wrocławianom tradycje wielokulturowego regionu. Podczas festiwalu odbędą się koncerty, warsztaty, parada i targi.