Przejdź do treści

Fundacja Europeum potrzebuje wolontariuszy do przedszkola Montessori
Fundacja Europeum Montessori House

Opis:

Potrzebni wolontariusze do przedszkola prowadzonego przez Fundację Europeum. Przedszkole mieści się na ul. Pugeta a drugie na ul.Rakowieckiej. Rolą wolontariusza jest pomoc wychowawcom prowadzenia zajęć w duchu Montessori oraz prowadzenie zajęć z zakresu,z którego wolontariusz czuje się najlepiej. Mile widziane osoby studiujące oraz praktykanci. Nie muszą być studenci pedagogiki czy psychologii,mogą być studenci innych kierunków.

Zadania:

  • pomoc wychowawcom w prowadzeniu zajęć
  • prowadzenie zajęć z zakresu,z którego jest się dobrym

Czas trwania:

15/04/2019 - 15/05/2019

Dodatkowe informacje:

Pomoc potrzebna w godzinach porannych do południa.

Korzyści dla wolontariusza:

  • Poznanie pedagogiki Montessori
  • Nabycie umiejętności pracy z dziećmi

Miejsce wolontariatu:

51-628 Wrocław

Ul. Pugeta 3

Do końca rekrutacji zostało
dni

Kategorie:

Dzieci

Tagi:

Kontakt:

Anna Preis
ania@poczta.fm
517 135 617

Zobacz również

2019-04-25
Zdrowie
Fundacja W Związku Z Rakiem poszukuje Wolontariusza/ki do pomocy przy codziennych czynnościach dla Pani, która choruje na raka. Pani jest w pełni sprawna, do obowiązków należałoby przede wszystkim: zakupy, pomoc przy porządkach domowych, przy gotowaniu. Pomoc 2,3 godziny dwa lub trzy razy w tygodniu do uzgodnienia z Panią. Bardzo ważne, aby osoba była zmotoryzowana ponieważ Pani mieszka w Sadkowie kilkanaście kilometrów pod Wrocławiem.
2019-05-18
Kultura, Sport i rekreacja, Dzieci
Zapraszamy do udziału w wolontariacie podczas dwóch wydarzeń plenerowych – Dniu Odry (18 maja, Bulwar Xawerego Dunikowskiego) i Dniu Dziecka (2 czerwca, Ogród Staromiejski), w ramach których planowane są m.in.: warsztaty artystyczne i literackie dla dzieci i młodzieży, czytania literatury na żywo w wykonaniu znanych wrocławian i wrocławianek, konkursy z nagrodami oraz zabawy i aktywności wokół książek dla najmłodszych czytelników.