Przejdź do treści

Wolontariusz pilnie poszukiwany
Fundacja W Związku Z Rakiem

Opis:

Fundacja W Związku Z Rakiem poszukuje Wolontariusza/ki do pomocy przy codziennych czynnościach dla Pani, która choruje na raka. Pani jest w pełni sprawna, do obowiązków należałoby przede wszystkim: zakupy, pomoc przy porządkach domowych, przy gotowaniu. Pomoc 2,3 godziny dwa lub trzy razy w tygodniu do uzgodnienia z Panią. Bardzo ważne, aby osoba była zmotoryzowana ponieważ Pani mieszka w Sadkowie kilkanaście kilometrów pod Wrocławiem.

Zadania:

  • pomoc przy robieniu zakupów
  • porządki w domu
  • pomoc przy gotowaniu
  • codzienne czynności
  • pomoc przy domu

Czas trwania:

Rekrutacja stała

Dodatkowe informacje:

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Namiary na Fundacje www.zrakiem.pl, tel. 535-966-585, e-mail: mjarecka@zrakiem.pl Ważne! Fundacja nie zwraca kosztów za dojazdy.

Korzyści dla wolontariusza:

  • referencje
  • zaświadczenie o wolontariacie
  • wpływ na działalność Fundacji

Miejsce wolontariatu:

53-677 Sadków

Kolejowa 3/11

Kategorie:

Zdrowie

Tagi:

Kontakt:

Magdalena Jarecka
mjarecka@zrakiem.pl
tel. 535 966 585

Zobacz również

2019-09-13
Dzieci
Szukasz wolontariatu,który wzbogaci Twoje wnętrze? Chcesz poznać nurt pedagogiki Montessori? Masz do zaoferowania wolny czas,który chcesz pogodzić ze studiami? Czekamy właśnie na Ciebie! Oferujemy wolontariat. Gdzie? ul. Pugeta 3 oraz ul. Rakowiecka 45 we Wrocławiu. W jakim czasie? rano, przed południem, popołudniami-dostosujemy się do Ciebie i Twojego grafiku. Niekoniecznie musisz być studentem/studentką :)
2019-10-05
Sport i rekreacja
Grand Prix CITY TRAIL to największy cykl biegów w Polsce! Od października do marca odbywa się 60 wydarzeń w 11 lokalizacjach. Jeśli chcesz przeżyć przygodę, poczuć niepowtarzalną atmosferę, która towarzyszy organizowanym przez nas zawodom sportowym lub poznać nowych ludzi, którzy są równie bezinteresowni jak Ty i spełniają się pomagając innym - to ta oferta jest adresowana właśnie do Ciebie! Wrocław – Las Osobowicki Daty biegów: 05.10, 02.11, 07.12, 04.01, 25.01, 14.03