Przejdź do treści

Wsparcie i pomoc (w tym jako tłumacz) grupie francuskiej podczas Slot Art Festival
Stowarzyszenie Boissor

Opis:

Jesteśmy edukatorami w Stowarzyszeniu Boissor znajdującego się na południu Francji. Na co dzień pracujemy z osobami z lekkim upośledzeniem umysłowym. Wszyscy podopieczni naszego Ośrodka pracują. Od kilku lat współpracujemy ze Stowarzyszeniem Ostoja z Wrocławia. W tym roku wspólnie wybieramy się na Slot Art Festiwal do Lubiąża. Poszukujemy wolontariusza, który będzie nas wspierał i służył nam pomocą w takcie festiwalu (8-14.07.2019 r.)

Zadania:

  • Pomoc w porozumiewaniu się (tłumaczenie) z osobami z Polski
  • Wsparcie i aktywne uczestnictwo w życiu grupy

Czas trwania:

08/07/2019 - 14/07/2019

Dodatkowe informacje:

Niezbędna dobra znajomość języka francuskiego, zaangażowanie i dobry humor.

Korzyści dla wolontariusza:

  • Praktykowanie języka francuskiego
  • Odkrywanie środowiska osób niepełnosprawnych
  • Odkrywanie kultury francuskiej

Miejsce wolontariatu:

Lubiaz

Do końca rekrutacji zostało
dni

Kategorie:

Osoby z niepełnosprawnością

Tagi:

Dla pełnoletnich

Kontakt:

Aneta Marcillac
aneta.marcillac@gmail.com
0033 681 18 51 48

Zobacz również

2019-10-10
Kultura
Centrum Sztuki WRO zaprasza wszystkich chętnych do współpracy w ramach wolontariatu. Jeśli chcielibyście się sprawdzić w kontakcie z widzami i pracy z artystami, nie boicie się podejmować ambitnych zadań i zastanawiacie się, jak wygląda życie instytucji kulturalnej od strony organizacyjnej - zapraszamy! Na początek proponujemy zaangażowanie w organizację cotygodniowych Niedzielnych Poranków we WRO, czyli serii rodzinnych projekcji i warsztatów
2019-03-18
Kultura
Zapraszamy do współpracy osoby, które skończyły 16 lat i chciałyby zaangażować się w pracę naszej instytucji – wesprzeć działania produkcyjne, zaopiekować się artystami, oprowadzić gości, przygotować, sprawdzić, znaleźć, dopilnować, uczestniczyć, dobrze się bawić, poznać ciekawych ludzi, nauczyć się nowych rzeczy, popisać się swoimi umiejętnościami, rozwinąć pasje.