Przejdź do treści

Wsparcie i pomoc (w tym jako tłumacz) grupie francuskiej podczas Slot Art Festival
Stowarzyszenie Boissor

Opis:

Jesteśmy edukatorami w Stowarzyszeniu Boissor znajdującego się na południu Francji. Na co dzień pracujemy z osobami z lekkim upośledzeniem umysłowym. Wszyscy podopieczni naszego Ośrodka pracują. Od kilku lat współpracujemy ze Stowarzyszeniem Ostoja z Wrocławia. W tym roku wspólnie wybieramy się na Slot Art Festiwal do Lubiąża. Poszukujemy wolontariusza, który będzie nas wspierał i służył nam pomocą w takcie festiwalu (8-14.07.2019 r.)

Zadania:

  • Pomoc w porozumiewaniu się (tłumaczenie) z osobami z Polski
  • Wsparcie i aktywne uczestnictwo w życiu grupy

Czas trwania:

08/07/2019 - 14/07/2019

Dodatkowe informacje:

Niezbędna dobra znajomość języka francuskiego, zaangażowanie i dobry humor.

Korzyści dla wolontariusza:

  • Praktykowanie języka francuskiego
  • Odkrywanie środowiska osób niepełnosprawnych
  • Odkrywanie kultury francuskiej

Miejsce wolontariatu:

Lubiaz

Do końca rekrutacji zostało
dni

Kategorie:

Osoby z niepełnosprawnością

Tagi:

Dla pełnoletnich

Kontakt:

Aneta Marcillac
aneta.marcillac@gmail.com
0033 681 18 51 48

Zobacz również

2019-06-12
Inne
Lubisz pomagać? Kochasz książki? To Ciebie szukamy! Fundacja Zaczytani.org zakończyła Wielką Zbiórkę Książek ogromnym sukcesem! 603 tys książek czeka na naszych beneficjentów. Zapraszamy do wspólnego przygotowywania paczek do szpitali, hospicjów, domów dziecka, świetlic środowiskowych i narodowych centr krwi.
2019-06-04
Kultura
Zapraszamy do zgłaszania się wszystkich chętnych do pomocy przy wolontariacie podczas 12. Festiwalu Kalejdoskop Kultur! Festiwal Kalejdoskop Kultur od 12 lat przybliża mieszkańcom Wrocławia dorobek artystów reprezentujących mniejszości narodowe i etniczne zamieszkujące Wrocław i Dolny Śląsk. Podczas festiwalu celebrujemy piękno różnorodności i przybliżamy wrocławianom tradycje wielokulturowego regionu. Podczas festiwalu odbędą się koncerty, warsztaty, parada i targi.