Przejdź do treści

Wolontariat w Dziale Marketingu i Sprzedaży w NFM
Narodowe Forum Muzyki

Opis:

W dziale marketingu i reklamy ochotnicy dystrybuują materiały informacyjne, pracują przy konferencjach prasowych, zanoszą ważnym osobom zaproszenia, pomagają w tworzeniu dokumentacji fotograficznej.

Zadania:

  • W dziale marketingu i reklamy ochotnicy dystrybuują materiały informacyjne, pracują przy konferencjach prasowych, zanoszą ważnym osobom zaproszenia, pomagają w tworzeniu dokumentacji fotograficznej.

Czas trwania:

02/09/2019 - 30/06/2020

Dodatkowe informacje:

- punktualność - kultura osobista - łatwość nawiązywania kontaktów - dyspozycyjność

Korzyści dla wolontariusza:

  • Współpraca z nami umożliwi ci darmowy udziału w organizowanych przez nas koncertach i festiwalach:
  • Zaświadczenie o odbyciu wolontariatu w NFM, opcjonalnie możliwość zaliczenia praktyk, stażu.

Miejsce wolontariatu:

Wrocław

Plac Wolnośći 7

Do końca rekrutacji zostało
dni

Kategorie:

Kultura

Tagi:

Dla niepełnoletnich

Kontakt:

Paweł Piotrowicz
pawel.piotrowicz@nfm.wroclaw.pl
504148157

Zobacz również

2019-09-16
Kultura
Jesteś osobą którą rozpiera energia? A może Wrocław to nowe miejsce i szukasz znajomych? Chcesz zobaczyć jak teatr wygląda od zaplecza? Być może w przyszłości chcesz pracować w instytucji publicznej? Jeżeli tak, to ta oferta jest skierowana do Ciebie.
2019-08-19
Inne
Proponujemy interesujące rozwiązanie wolontariackie. Dołączając do naszego zespołu możesz pomagać osobom Bezdomnym i jednocześnie wykazać się swoim zmysłem twórczym. Prowadzimy we Wrocławiu przy ul. Wyszyńskiego Punkt Dobroczynny, który z Twoim wsparciem i umiejętnością tworzenia dobrze prezentującej się kolekcji podążającej za trendami, dzięki Twojej otwartości i umiejętności nawiązywania dobrych relacji z otoczeniem, stanie się miejscem spotkań wielu Wrocławian. www.bratalbert.wroclaw.pl